Bronkai apie globalinius Lietuvos reikalus


The Guardian neperseniausiai rašė. Vienas karininkas iš Pentagono aiškino, kad amerikiečiai ruošiasi globaliniam karui, kuris truks ne metus ir ne du. Jie dabar sąjungininku ieško. Turi pradėti maždaug 2015 metais. Mat pas juos dabar su finansais labai striuka, piramidė griūva ir žūt būt reikia angliavandenių energetinių šaltinių – suprask, naftos, dujų, nes jau neliko ką absorbuoti, iš ko kapitalą krauti. Pas juos taigi viskas išsiurbta kartu su žmonėmis. Gamyba visa į Kiniją pabėgo. O apetitai tie patys pasliko. Todėl Rusijai pizdauską ruošia. Ir Iranui, ir kitiems. Pasinaudojant lietuviais ir lenkais, ir čekais. Kodėl gi ir V. Landsbergis ir V. Adamkus ant Rusijos šitaip varo ir su gebešnikais flirtuoja? Todėl, kad abi pusės supranta, kas per žaidimas vyksta ir kam ruošiamasi. Lietuvių tautos interesu kaip tokių jau nebeegzistuoja – ant jų padėjo ir V. Landsbergis ir V. Adamkus, todėl tiek daug nesąmonių su privatizacijomis ir Lietuvos interesias – ant jų bybį abu deda, nes kortos visai kitos, o Lietuva kaladėje šestiorka. Tai tiek apie globalines problemas.

O dabar lietuviški reikalai.

R. Paksas teisingai sakė, kad užuot sukurę savo užsienio politiką ir nuosekliai ją varę, valdantieji tesugeba tik į svetimą šikną įlisti greitomis. Turint omenyje A. Januškos pedikų klubą, R. Paksas daug nesuklydo.

O pedikams ką, jie nesidaugina, jiems ateitis pochui, gyvena tik šia diena, kurią visomis išgalėmis stengiasi paversti nenutrūkstamu orgazmu.

Pizdauskas arteja Lietuvai jeigu nebus sustabdyta visa tai.

Ir kada visas kipišas prasidės, rusų raketos, aišku, kris į Lietuvą, į NATO karinę bazę. Štai tada ir išsipildys V. Landsbergio „pranašystė“–svajonė – Lietuva bus užpulta rusų. Jam, kartu su V. Adamkumi, beliks tik nusiųsti sekantį raportą į JAV:


*******************************
MISSION COMPLETED.
LANDSBERGIS.
*******************************

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: