Bronkai apie R. Paksą


A хуй его знает! Jo programa internete yra arba šūdas arba pritaikyta visai idiotams. Panašu, kad jis nori suvolioti durnių ir išlošti situaciją. Jo straipsnis paskutiniame „Karštame komentare“ – vėl ištisas voliojimas. Kalba tokia leksika, kad nesuprasi, kitap – volioja durnių. Ištisos nesąmonės, nieko konkretaus. Nu žada tvarką ir teisingumą. Nu bus nulietas kraujas. Nu kas toliau? Kur garantija, kad jis nebus amerikiečių marionete (o neša į tai) ir nebus toks pats šūdas toliau. Nėra jokių konkrečių pažadų, grynas nekonkretus malimas apie būsimą tvarką ir teisingumą.

OK, pasakytum, kaip tik to ir reikia dabar Lietuvoje. Bet kad jis operuoja tokiomis žodzių formomis kaip „vidurinės klasės sukūrimas“, „laisva rinka“, „integracija į NATO IR ES“. Juk jeigu kurs „vidurinę klasę“, tai vel kapitalizmas, kažką toliau nuleidinės, nes, kitap kaip „vidurinę klasę“ sukursi nenuleisdamas kitų? Vadinasi, vėl tas pats. „Laisva rinka“ yra kapitalizmo esmė, apie kokį teisingumą gali būti kalba? Jeigu integruos į NATO ir ES toliau, tai vėl gi, kaip su „tvarka ir teisingumu“ bus, kada patys stojimai buvo neligitimūs? Nu, išteisins save, tiek tos jurisprudentijos ir bus.

Jis mala šūdą. Nori suvolioti durnių ir taip laimėti. Ne visiems tai priimtina. Nėra nei žodžio apie karius Irake ar Afganistane.

Balsuoti vien tik del V. Adamkaus ir jo pedikų komandos sunaikinimo? Хуй знает. Gal ir verta…

Teisėtvarkos valdžia visiškai supuvusi. Ar jis ją sugebės pakeisti? Kas žino.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: