V. Landsbergis ir jo misija Lietuvoje


Lietuva buvo klestinti komunistinė valstybė iki V. Landsbergio. Paskui buvo didelis laivas pastatytas, vėeliau V. Petkevičiaus pavadintas „Durnių laivu“. Ten buvo sukišti žmonės. Jiems buvo sakoma, kad tai Nojaus laivas – kas įsės, tas išsigelbės. Kada laivas pradėjo buksuoti, mat plaukė tik baloje, buvo pakviestas is užjurio aferistas, apsimetęs kapitonu, Valdas Adamkus. Žmonėms pažadėjo, kad V. Adamkus įpils balon daug vandens ir bus galima plaukti toliau į pažadėtąjį V. Landsbergio rojų – Durniškes. Išdžiuvus paskutiniam vandeniui „Durniu laivas“ galutinai sustojo. Žmones panorėjo išmesti aferistą „kapitoną“ lauk, bet V. Adamkus, pasitelkęs V. Landsbergio banditsnukius, kurie tuo metu tuštino plaukusiųjų namus, kapitono postą su triukšmu uzurpavo ir paskelbė, jog žadėtasis vakarietiškas „Durniškių“ rojus priplauktas, o žmonės gali skirstytis namo. V. Landsbergis tuo metu tyliai kikeno.

Išlipę žmonės pamatė, kad niekur priplaukta nebuvo, o jų namus tuo metu tuštino V. Landsbergio banditsnukiai, kurie sugrįžusiems žmonėms čečėnišku stiliumi pareiškė: „Norit patekti į vidų – mokėkit“. V. Landsbergis tuo metu tyliai kikeno toliau.

Naujiesiams benamiams pradėjus įrodinėti, jog iki „Durniu“ laivą pastatant tokių įžūlių vagysčių nebuvo, buvo paaiskinta, jog viskas kas buvo anksčiau – buvo tik vizija, sukurta komunistų, kurie dabar banditsnukių asmeninių nuodemklausių, gaunančių dalį nuo grobio, yra intensyviai visose bažnyčiose ekskomunikuojami, todėl apie juos galvoti nevalia, o viskas kad buvo sukurta komunistų – yra padaryta neteisingai ir privalo būti rekvizuojama V. Landsbergio bandtisnukių teisybės vardan. Žmonėms tiesiog buvo pasiūlyta susirasti darbą ir pasistatyti naujus namus patiems. Veliau „Durnių“ laivo keleiviai tapo tikrais svieto ieškotojais – emigrantais, na o likę, dar bebesipiktinantys, pradėti vadinti tiesiog durniais.

Reklama

One Comment

  1. znakorius
    Posted lapkričio 17, 2008 at 11:59 | Permalink | Atsakyti

    Įdomi versija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: