Jau puola – II


Vytautas Landsbergis

Kas yra įdomu, kad antitarybinę isteriją inicijuoja būtent tie, kurie ir buvo aktyvus visuomeniniai veikėjai tarybiniais laikais, o antirusiška propaganda yra generuojama žmonių, susietų verslo ryšiais su Rusija. Pvz. trikampis A. Januška – žydroji žiniasklaida – antirusiškos idėjos. Čia įdomus stilius, Lietuvoje palyginti naująs, bet aktyviai naudojamas kad ir V. Adamkiewicz’iaus (Valdas, teko girdėti yra tikrų tikriausios lenkiokų kilmės, – Voldemaras Adamkevičius buvo toli gražu ne jo pirmoji pavardė). Kam jie tai daro, sunku suprasti. Bet akivaizdu. kad tai yra kaip ir gynybinis refleksas – kaukti garsiai apie pavojų tų dalykų, su kuriais patys susije. P. Vojeiko buvo mane patikinęs, dar iki su pederastais susidejęs, kad V. Landsbergis, be jokios abėjonės, buvo užverbuotas KGB, nes kitaip tiesiog neįmanoma – KGB juk dirbo.

Kaip sakoma, kas kam skauda, tas apie tą ir rėkia. Be V. Landsbergio, sulaužiusio bendradarbiavimo sutarti su KGB, rusai kažin ar daugiau kuo domėtusi. O už išdavystę KGB baudžia (-ė) skaudžiai. Litvinenkos istorija buvo geras pavyzdys ir „tėtušis-Rezistentas numeris 1“ jį puikiai suprato. Turėtų išsigąsti, logiškai mąstant.

Po V. Landsbergio mirties Lietuvoje įsivyrautų taika ir ramybė su Rytų kaimynais. Verta apie tai pagalvoti.

Reklama

2 Comments

  1. Anonymous
    Posted spalio 29, 2008 at 23:55 | Permalink | Atsakyti

    Na visu pirma reiketu pabaigti Lietuviai ir lietuvems loti pries Rusija o ne zudyti lanzbergi. Lanzbergis taip nera jisai sventasis, bet Lietuva nuolat loja ir loja pries rusija man tai primena cikuakua lojancia pries prirista liuta

  2. tpjks
    Posted lapkričio 7, 2008 at 23:59 | Permalink | Atsakyti

    Nesupratau dėl šnekų prieš Landsbergį. Juk Rusija – seniai nebe ta,dosnioji TSRS,tai ir ji su Lietuva žiūri per apsimokamumo logiką,ir Lietuva į ją. KĄ ČIA DUOS TAS ATSIDAVIMAS “KAIMYNUI“ ? Tuo labiau tokiam,kuris mums dujas pardavinėja brangiau nei Vokietijai ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: