Haliucinacijų užpuolimas


Mindaugas Peleckis JAV laikraščio „Vakarai“ tinklalapyje pavadino „Labas, Lietuva!“ labiausiai rasistiniu lietuvišku tinklalapiu. Mindaugas Peleckis bandė inscinuoti, kad minimas tinklaraštis nekenčia naujai išrinkto JAV prezidento bei negrų. Mindaugui Peleckiui yra apmaudu, kad tiklaraštyje „Labas, Lietuva!“ yra minimos komunizmo vertybės.

Ką gi, šiuo atveju reikia pasakyti, kad „Labas, Lietuva!“ yra mano asmeninis tinklaraštis, kuris skirtas mano požiūriu vienu ar kitu klausimu, išgyvenimais, nuomone ar įspūdžiu dalintis. Nesu priklausomas jokiai politinei partijai (niekas ir nekviečia), tačiau akivaizdžiai įsitikinęs, kad Tarybų Lietuvoje žmonės gyveno geriau. Galiu šaipytis iš šiuolaikinio vakarietiško gyvenimo ydų bei blogybių suprasdamas, kad gal kai kam tai gali ir nepatikti.

Vienas iš pagrindinių Tarybų valdžios nuostatų buvo draugiškas sugyvenimas įvairių tautų ir rasių. Todėl yra klaidinga vadinti mane rasistu ar rasinę neapykantą kurstančiu. Dalinuosi tik įspūdžiais apie kitą, paprastai korporatyvinėje žiniasklaidoje neminimą ar jai prieštaraujančią gyvenimo pusę.

Sigitas Geda savo knygoje „Man geriausias kunigas – varnėnas“ rašė, kad berašant pašaipius eileraščius apie rusus, jam pelės bėgo iš rankų. Vieną dieną minimos pelės, matyt, paėmė ir smeigė į dukros nugarą. Nežinia kokie velniai buvo šį kartą apėmę Mindaugą Peleckį.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: