Žali velniukai neblaivios negriukės Berneen rankoje


Dar neaptilus aistroms, o teisingiau – isterijoms dėl tariamo rasizmo ir kitų nebūtų dalykų, kurie staiga akimirksniu tapo skiriamuoju lietuvių bruožų, o man per savaitę tapus didžiausiu lietuviškai rašančiu rasistu (nors buvo parašyta tik trumpa žinutė ir eilėraštukas) pasijutau užmynęs ant gyvačių lizdo. Dvi lietuviškos gyvatės – viena per JAV, kita Lietuvoje, kando staigiai, pastaroji kiek skausmingai, nebūtų buvus Monika Bončkute. Ir viskas vien tik dėl stiklinio butelio Berneen rankose, kurį neatsargiai paminėjo lietuviška žiniasklaida. Nepaisant to, kad dauguma mano didžiai gerbiamų tinklaraščio skaitytojų mano, jo Berneen kipišo Maironio gatvėje metų gėrė nealkoholinį gėrimą ar kokoso pieną, turiu nuliūdinti. NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI STIKLINĖSE BUTELIUOSE NEPARDUODAMI! Kaip ir kokoso pienas. Jeigu netikite – galite apsilankyti prekybos centruose ir įsitikinti patys.

O tai reiškia, kad Berneen 2008 m. balandžio 9 dieną Berneen galėjo vartoti tiktai alų arba alkoholinį sidrą. Vadinasi – girtuokliavo viešoje vietoje, buvo neblaivi. Kyla klausimas – kodėl ligoninėje nebuvo patikrintas Berneen girtumo laipsnis? Ar negrams Lietuvoje yra suteikta privilegija būti netikrintiems dėl blaivumo konfliktų metu? Kodėl policijai galioja dėsnis „kas garsiau šaukia – tas nekaltas“? Ar gal dėl to, kad „nukentėjusios“ buvo iš televizijos ekranų?

Pažvelgkime plačiau. Ar negrai ir jų tariami užtarėjai Lietuvoje mano, kad lietuviai turi nešti senutės Anglijos istorines kaltes, kada tokių kaip Berneen buvo galima nusipirkti už prieinamą kainą Anglijos uostuose? Bet Lietuvoje niekada nebuvo vergovės. Tad kodėl lietuviams dabar inkriminuojamos svetimos ydos, kada nei rasizmo, nei vergovės ar kitokios negrų priespaudos Lietuvoje nei kada, sutikime su tuo, buvo, nei yra. Vadinasi, kažkam aktualu, kad tokia problema susikurtų. Tada galėtų kažkas pademostruoti, kokie vėl lietuviai buki ir kvaili, kad jie vis dar cepelinus ir silkę valgo etc. Tokių pavyzdžių korporatyvinėje žiniasklaidoje – marios.

Porą žodžių apie Berneen vyrą Andrių Čerešką. (Kyla noras žodį „vyras“ rašyti kabutėse. Tai ne dėl to, kad abejočiau Čereškos vyriškumu, bet stebina jo šeimyninis statusas Berneen atžvilgiu.) Juk vaikinui iš tikrųjų pavyko. Reikia tik pasidžiaugti, kad jam po pigiąja pavyko įsigyti tokios geros faktūros jauną negriukę. Ir sveika ir jauna ir gera – turėtų praversti ūkyje. Bet.. (Maža pastabėlė – Andrius įsigijo „žmoną“ Anglijoje ar užsisakė per žiniatinklį iš Vitebsko?)

Bet stebina kita. Juk atsivežus iš užjūrio paršelę, kad ir juodos spalvos, reikia ją saugoti. Kas nepridergtų. O Andrius atvežęs Berneen metė ir vėl išvažiavo į Angliją. Ar tik ne vėl kitų ieškoti? O Berneen tuo metų ėmė ir.. Palaukite minutėle! Bet juk su įsimylėjeliais taip nebūna! Nebūna šitaip, kad du susitikę, įsimylėję vienas į kitą žmonės po vedybų iš karto sutiktų savanoriškai išsiskirti! Nebūna! O gal tai.. fikcija? Kol kas nežinoma. Į šį klausimą turėtų atsakyti žmogus padaręs Berneen iškvietimą į Didžiąją Britaniją. O ar iš viso ji ten buvo? Kas žino? Štai Vitebske buvo. Vitebske ji atstovavo Pietų Afrikos Respublikai, taigi iš kur ir turėjo atvykti. O kur toliau pasuko – į Lietuvą ar į Didžiąją Britaniją? Šioje istorijoje niekuo tikėti negalima. Bet rezultate ko ji atsidūrė Vilniuje kartu su savo prodiusere su kuria susipažino ir dirbo dar Vitebske. Kaip ji nuo 2007 m. liepos 14 dienos (festivalio „Slavianskyi bazar“ uždarymas) ir iki 2008 m. balandžio 9 d. (girta istorija Maironio gatvėje) sugebėjo išvykti į Londoną, kuriame neturėjo nei draugų nei pinigų jos žodžiais ir staiga pati susirado viską: ir draugus ir ištekėjo už vyro (kurį čia pat paliko ir išvyko į Lietuvą) ir apsistojo statybose dirbančio lietuvio vyro name Londone! Protu nesuvokiama! Ir visa tai per devynis mėnesius?? O tame pačiame laiko tarpe suspėjo sutikti Karolį Malinauską, kuris ją žvaigžde Lietuvoje padarė! Atsiprašau, taip nebūna! Nelaikykite žmonių durniais! Daugiau paaiškinti galėtų nebent tik prodiuserė, dirbusi su Berneen Candice Naidoo Vitebske 2007 metų liepos 9-14 dienomis.

O tą lemtingo įvykio balandžio 9 dieną, taip lipdytas pramogų pasaulio išsuktukas ėmė ir staiga subyrėjo – nes abi merginos – ir Berneen ir Solveiga buvo neblaivios gatvėje ir sukelė neramumus. Diskreditavo save sukėlusios muštynes. Mano prielaida, kad Berneen laikė rankoje alkoholinį gėrimą, o ne kokoso pieną ar dar ten ką ir buvo neblaivi pasitvirtino. Pavyko susisiekti su Violeta Iljinych, kuri patvirtino, kad Berneen laikė butelį su alkoholiniu gėrimu ir jos abi – ir Berneen ir Solveiga (vedančioji iš televizijos taip pat) buvo gerokai paėmusios. Ir po to, šitiek prisidirbus, pramogų pasaulio atstovams, kad išbrįsti iš balos, ir juos palaikančiai korporatyvinei žiniasklaidai kas gi beliko daryti, kaip tiktai šaukti apie naują neregėtą dalyką Lietuvoje – vadinamą „rasizmu“. Jiems vargti daug nereikėjo – žydrieji ekranai visada jiems paruošti.

Dvi girtos panos susikvirčija Vilniaus Senamiestyje su grupe jaunuolių ir nebūti aidai skamba per visą svietą. Gelbėkite, vėl negrus muša! Lygtai juos būtų mušę kada ir lygtai negrų čia būtų buvę. O jeigu tu gatvėje girtas, tai tu negras ar ne negras, bet problemų prisišaukti gali labai lengvai. Tokia nerašyta gyvenimo taisyklė. Ir apeliuoti į tai, kad Berneen su Solveiga jos nežinojo – būtų juokinga.

Baudžiamon atsakomybėn reikia patraukti Andrių Čerešką, kuris susigundęs pigia negriukės šiluma atvežė Pandoros skrynelę Lietuvai.

Reklama

11 Comments

 1. Anonymous
  Posted lapkričio 8, 2008 at 12:10 | Permalink | Atsakyti

  Yra nealkoolinio stikliniuose, yra. Boržomis, pvz.

 2. Andrius
  Posted lapkričio 8, 2008 at 19:02 | Permalink | Atsakyti

  Tai tik Boržomis ir gira tėra.

 3. Memelenderis
  Posted lapkričio 9, 2008 at 16:02 | Permalink | Atsakyti

  Vėl samagono padauginai,Andriuša ?Viduriuoji, žiūriu.Raštu.Na, Šarikovams būdingi panašūs priepuoliai.

 4. Andrius
  Posted lapkričio 9, 2008 at 16:19 | Permalink | Atsakyti

  O kaip tavo šerniukai? Ar daug išgelbėjai? Girdėjau, kad bronežiletus ant šernų rengti pradėjai? Tikras gamtosaugininkas!

 5. trylika
  Posted lapkričio 11, 2008 at 16:12 | Permalink | Atsakyti

  Dar ir mineralinis vanduo būna stiklinėje taroje. : ))

 6. mockas
  Posted lapkričio 14, 2008 at 12:45 | Permalink | Atsakyti

  geras straipsnis

 7. Totikė
  Posted gruodžio 18, 2008 at 12:54 | Permalink | Atsakyti

  nori pasakyti Lietuvoje nėra rasizmo?
  Pažįstamas italas, farmacininkas, išsilavinęs ir tiu riu riu.
  Ir ką?
  Senamiesčiu negali eiti mat blondinę vedė. Ir lietuviai nori pamokyti, kad jų panų niekas neimtų. Nelabai normalu.
  Kraustosi į Londoną, kur žmonės tolerantiškesni.

 8. Andrius
  Posted gruodžio 18, 2008 at 21:02 | Permalink | Atsakyti

  Tokie dalykai Sakiuose darosi?

 9. Anonymous
  Posted sausio 3, 2009 at 21:53 | Permalink | Atsakyti

  Ačiū už tokį blaivų kritišką tyrimą — trūksta jų Lietuvos žiniasklaidoje.

 10. laikas
  Posted sausio 6, 2009 at 05:49 | Permalink | Atsakyti

  Nagi tos Berneen ir negalėjo ištirti – jei atmintis nemeluoja, ji tik po dienos ar dviejų kreipėsi į teisėsaugą. Matyt, kad norėjo prieš tai išsiblaivyti. O ir istoriją reikėjo gerą sukurpti, kad ne šiaip tarpusavy mušėsi, o kad buvo sumušta būrio skinheadų ar pan. – tam reikia laiko.

 11. Grippen
  Posted sausio 8, 2009 at 22:20 | Permalink | Atsakyti

  Iš JAV tokia intrigantė jau seniai būtų išvyta, nes jos santuoka – akivaizdžiai fiktyvi. Specialūs agentai JAV tikrina ar leidimą JAV dėl santuokos gavę asmenys gyvena kartu su sutuoktiniais – o čia net tikrinti nėra ko, jos vyrelis gi Anglijoj.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: