Hi–end rusiškai


Įdomu su Sergejevo padaryta garso įranga. Visada atrodė, kad kompaktas savo gyvenimą jau nugyveno ir ateitis tik failuose. Pasiuskit. Per hi–end garso stiprintuvą ausinėmis muzika iš CD nešiojamo grotuvo Philips skamba pastebimai kokybiškiau nei iš kompiuterio garso kortos, nors diskai įrašyti iš tų pačių kompiuteryje esančių įrašų. Vat tokie reikalai. Sergejevas sako, kad jeigu net ir iš Apple įrangos šaltinį imti tas pats galas gautusi. Nereikia skubėti nurašinėti senos buitinės technikos. Sergejevas yra pripažintas hi–end garso įrangos konstruktorius iš Irkutsko Rusijoje. Senis suktas, bet jo pagaminta top klasės lempinė įranga yra prieinama ir verta dėmesio.

Reklama

6 Comments

 1. Melvinas
  Posted gruodžio 15, 2008 at 18:14 | Permalink | Atsakyti

  o. geras. iš kur gavai? 🙂 papasakok daugiau, įmesk nuorodą.

 2. Andrius
  Posted gruodžio 15, 2008 at 18:58 | Permalink | Atsakyti

  Maždaug prieš metus kažkas numetė į omni elektronics forumą nuorodą. Klausė, gal galėtu kas surinkti. Nu ir aš tenai. Pradžioje galvojau pats susirinkti. Gavau lempas 6c45p-e, po to žiūriu ne mano jėgoms. Sergejevas laužėsi laužėsi, galų gale padarė. (Jam baisu dėl persiuntimo buvo.) Schema paprasta. Turi savo nuosavą know how vadinamą UZF – maitinimo signalo filtrą ir užlaikytoją (tipo virtuali baterija). Į kompiuterį negaliu žiūrėti daugiau kaip į hifi šaltinį. Morališkai nužudė. Ausinės ne pačios pigiausios, bet ir ne super duper, Ultrasone DJ1 Pro. Triukšmų prie max garso absoliučiai jokių. Garso kokybei pretenzijų jokių. Vokalas neduoda ramybės – susidaro toks įspūdis, kad dainuoja tiesiai į ausis (atstumas nuo dainininkės iki mikrofono ir nuo ausinių iki ausų – realiai identiškas).
  Klausiau Pink Martini, JMJaro, operų – visur tas pats, iš kompo garsas neina geras. Reikės bėgti užpirkti tuščių CD. Klausysiu su diskmenu, ką daryti belieka?

 3. Andrius
  Posted gruodžio 15, 2008 at 19:05 | Permalink | Atsakyti

  Vaizdas iš nugaros.

 4. Melvinas
  Posted sausio 6, 2009 at 18:38 | Permalink | Atsakyti

  nu blemba, bet čia vistiek daiktas. noriu. 🙂

 5. Naivus
  Posted spalio 24, 2009 at 12:18 | Permalink | Atsakyti

  Dizainas “veža“. Lempinė technika skamba akivaizdžiai skirtingai, nei puslaidininkė. Tai nėra vienpusiškai geriau, greičiau tai maloniau, netgi jaučiant tonalinius iškraipymus. Geras puslaidininkis stiprintuvas irgi nėra niekam tikęs metalo šmotas, jis gali skambėti visiškai kitaip, nei šiurkštūs pigūs stiprintuvai, ypač jei šie daugiakanaliai (90% jų šlamštas).
  Lyginant eilinę garso plokštę, ji beviltiškai pralaimi netgi pigiam CD grotuvui, savo ruožtu gera garso plokštė pralaimi geram grotuvui. Berods yra hi-end garso plokščių, bet ir kaina bus nežmoniška, tad nelabai kas turi, nėra kaip palyginti. kaip bebūtų, dabar daugelis įrašų studijų muziką mikšeruoja kompais, tad stebuklų tikėtis neverta – dažnai seni CD skamba geriau-maloniau, nei šiandieniai.

 6. Posted spalio 24, 2009 at 13:33 | Permalink | Atsakyti

  Taip, maloniau. Tonalinius iskraipymus dar atskirti reikia. Negaliu filmu ziureti be jo. Ir kaina. Gero hifi stiprintuvo kaina vis tiek bus aukstesne nei lempinio hi-end. Sergejevas daro vieno takto 6 W lempini uz 500 $. Sitiek galios pilnai uztenka vakareliui rengti kam 30 +. Normaliam klausymuisi pilnai uztenka sio 0.7 W (kaimynai pradeda kelti nerima).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: