Lietuva tėvyne mūsų


– „Andriau, imk pilietybę!“ – prieš devynerius metus tarė inspektorė. Manyje suveikė patriotinis jausmas, vėliau pasitvirtinęs 100 nuošimčiu kaip beprasmišku. Atsisakyti žalio paso su kumeliuku jojančiu į Vakarus! Siaubas! Net mintis pasirodė šventvagiška. Nu, sugrįžau, gavau naują su kumeliuku jojančiu į Vakarus. Ir ką, blia? Kur sugrįžau? Į šūdą blia, dementinio Landsbergio durnyną, „nepriklausoma“ Lietuva vadinamu! Ir ką laimėjau? Nieko! Nes šalis, kurioje gimiau, pasirodo, pavirto į fikciją, išgalvotą blefą. Su savo pasais ir kumeliukais lietuviams. Buvo lietuviai, bet besiklausydami V. Landsbergio, pavirto durniais! Cha cha cha, juokinga! Ačiu Dievui, tuo metu buvau toli ir dementinio V. Landsbergio balsas nesiekė. Sugrįžus teko pasiklausyti. Normaliai, ką? Nuo Rachmaninovo koncertų konservatorijos salėje prie silpnapročio kliedinčio debilo solo, klasta ir žudynėmis užsiropštusio ant valdžios olimpo, kuris balsu tiesiai šviesiai pareiškė Verkių rūmuose 2000 metais, vėliau nužvelgęs visus savo ožišku žvilgnsiu: – „Tie, kas nesupranta kas dabar vyksta, tiems trūksta proto!“ Cha, debilas, buvo susirinkusios Lietuvos mokslų galvos, tai ką jis durnino? Save! Bet reikia pasakyti, kad dauguma kurie jo klausė, vėliau tikrai sudurnėjo. Tapo durniais. Kaip ir aš. Chui blia! Reikėjo tada varyti atgal iš Landsbergio durnyno, netrukus pasikeitusio į pederastyną V. Landsbergio naujosios kartos dėka. Ne man kurti Lietuvos Respubliką su seksualiniais iškrypeliais priešakyje. Pederastai – tai naujoji V. Landsbergio karta stovėjusi už jo nugaros ir pederastynu teturėjo būti, pasirodo, paskelbta „nepriklausoma“ naujoji Lietuva. Todėl ši žalia knygutė su kumeliuku tėra tik šūdo verta, ir kurią artimiausiu metu, reik manyt, pavyks apkeisti. Ketverius su galu metus išbraukti iš savo gyvenimo! Tokiam durnyne!

Reklama

12 Comments

 1. Anonymous
  Posted gruodžio 28, 2008 at 05:49 | Permalink | Atsakyti

  kažkokio durnelio kliedesiai. Putisosas esi. Vardas kartais ne Andrej?

 2. Andrius
  Posted gruodžio 28, 2008 at 13:06 | Permalink | Atsakyti

  Durnelis tu esi. Nei tau vardo reikia nei ka. Tiesiog ciulpi.

 3. Klitorius
  Posted gruodžio 28, 2008 at 16:07 | Permalink | Atsakyti

  Manau, kad Lansperdis tapo galutinai Tautos priešu, kai Lietuviai jo neišrinko prezidentu už jo “nuopelnus“, bei 1992m rinkimų prakišimą. Nuo tada prasidėjo didysis Masonų Kerštas (jo tėvas buvo Rotary Masonu su istoriniais paliudijimais) – Lietuvos išpardavimas negrįžtamai į visas puses, tiek Vakarams, tiek Rytams (pizdraelitams). Dar 1991m gavau iš “patikimų šaltinių“ paliudijimą, kad LansPerdis pažadėjo už paramą Vakarams visą geležį (700m gylyje, kuri labai gryna, bet ekonomiškai BUS PRIEINAMA tik apie 2020 metus) ir Varėnos uraną kuris 300m gylyje, ir apsimokėtų jau dabar (bet geologai apie jį nutilo, kaip vandens į burną). Apsidairysim, o jau kamblianosiai grifai, kaip Namibijoje, jau lesa mūsų ateities perspektyvas, o mums lieka tik krųvos atliekų ir ekologinės problemos. Va kas yra Lansperdistai.

 4. labaslietuva
  Posted gruodžio 28, 2008 at 16:26 | Permalink | Atsakyti

  Dekoju uz gera zydu pavadinima.
  Ka ir ka begalvoti, bet ikyri nuojauta lenda i galva, kad V. Landsbergis visgi bus isrinktas sekanciuose prezidento rinkimuose. Gal net ne nuojauta, bet logiskai sudeliojus visus taskus persasi tokia isvada. Lietuva, kaip “nepriklausomybe iskovojusi“ valstybej pades savo taska istorijoje galutinai, prasides merdejimas, o kas toliau bus – pamatysim. V. Landsbergis gales sulosti nebloga ejima perkasdamas galva savo seksualiniams iskrypeliams (nagi jo, kieno gi daugiau jie?), iskelsusiems ji i posta, tuo uzsitarnaudamas tautos padeka. Tai, ka Paksas zada padaryti su jais, atliks V. Landsbergis.

 5. znakorius
  Posted sausio 4, 2009 at 00:34 | Permalink | Atsakyti

  Baigiam koliotis.Neaišku kuo autorius nepatenkintas – kas konkrečiai jam nepatinka ? Ką jis siūlytų daryti ir kitaip ? Ir t.t. ir pan.

 6. kazys
  Posted sausio 8, 2009 at 21:40 | Permalink | Atsakyti

  jo, neaishku apie ka chia jis rasho.

 7. Anonymous
  Posted sausio 11, 2009 at 22:59 | Permalink | Atsakyti

  Durniaus kliedesiai. Gerai nors tai, kad šitas šudo šmotas žada išmaut iš Lietuvos. Sutikčiau tarpuvartėje tokį…

 8. Andrius
  Posted sausio 12, 2009 at 00:07 | Permalink | Atsakyti

  Tu kaip sutiktum, taip ir pradingtum.

 9. bb
  Posted vasario 26, 2009 at 12:33 | Permalink | Atsakyti

  To Andrius,kai balsuoja ma=iau puses rink4j7,tai landsberginiai ir surenka savo kagala.Velnias,as irgi uz ji balsuociau,jei man kelis simtus litu mok4tu uz nuopelnus.Pas j5i visada bus istikimi zmones,kuriems jis-seimas moka atrinktiems.

  • Posted lapkričio 10, 2009 at 19:55 | Permalink | Atsakyti

   Zinau kaip moka – pazadais. Bent jau „Kembridžas“ (kaip jo pavardė ten?) šitaip balsus susirinko. Klausimas: iš kur pas jį (ir pas juos) pinigai? Juk viskas išvogta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: