Dar vienas Kazimieros Prunskienės noras


Kazimiera Prunskiene suka galvas Lietuvos gyvenrojams 1989-08-23 Katedros aiksteje.

Kazimiera Prunskienė suka galvas Lietuvos gyventojams 1989-08-23 Katedros aikštėje.

„Nepriklausomybė, bla bla bla bla, nepriklausomas pramonės šakų funkcionavimas, bla bla bla bla!“ — dar visai palyginti nesenai taip suokė aktyvi nusikalteliškos klikos, vėliau tapusios neįvardyta signatarų mafija, narė Kazimiera Prunskienė. Prie ko tai privedė — galime pasigrožėti visi. Kazimieros Prunskienės įgyvendintos idėjos privedė šalį prie ūbago lazdos, o jai pačiai, prieš tai aprūpinus giminaičius žemės sklypais, tenka prašyti rentos, nes neturi už ką gyventi. Juk pačiai vogti sau prie visų akių sąžinė neleido. Kazimiera sugebėjo savo niekadėjišką valią reikšti kitur. „Neduokite jai gerti! Gal kalbės mažiau.“ — bandė užčiaupti M. Gorbačiovas vieno susitikimo metu. Moteriškė su išneštu į priekį nuo šnekėjimo žandikauliu mėgdavo atkreipti į save dėmesį savo tariamomis ekonomistės išmone ir nuvoka. Kazimiera Prunskienė — tai viena iš padugnių, privedusių Lietuvą prie finansinės, ūkinės bei moralinės krizės. O dabar ji nori patenkinti dar vieną ambiciją, šį kartą pasijusti „genialios politikės“ vaidmenyje. Bet pabandykime atkreipti dėmesį į keletą detalių šios genialios aktorės amplua.

Bene pagrindine “genialios ekonomistės“ konkurente vadinama įžymioji Lietuvos Eurolesbi Dalia Grybauskaitė. Pasižiūrėkime, ar tikrai jau šis seksualinis eurobrudas, skatinantis homoseksualizmą Lietuvoje ir ES, nes niekam neduodantis (teisingiau — duodantis tik moterims) yra labai jau prastesnis už „genialią ekonomistę“. Susidaro įspūdis, kad vienintelis Kazimieros Prunskienės privalumas prieš Eurolesbi yra tik tai, kad ji nėra lesbietė. Bet Eurolesbi, kaip ir Kazimiera yra ekonomistė. Be to, Eurolesbi, be jokios abėjonės dirbo KGB, o tai yra jos intelekto patvirtinimas, mat KGB be to nepriimdavo. Taigi, galima teigti, kad Dalia Grybauskaitė kaip ekonomistė yra kietesnė. Juk ji prafinansavo 24-iais milijonais litų Lietuvos pederastus, o Kazimiera neprafinansavo nieko per 18 metų. Kita vertus, kiek įtarimą keltų ir Kazimieros dorumas. Juk ji buvo ištekėjusi ir išsiskyrusi net du kartus. O tai reiškia, kad jai iki Dalios likimo vienas žingsnis, nes jos vertybių skalėje šeima tėra mizeris. Tikėtina, kad yra realus pavojus, jog Kazimiera patenkinusi naują ambiciją, taip pat pasuks Dalios keliu, nes kada jai nieko daugiau nebetrūks, prasidės nesąmonės. Todėl Kazimieros negalima laikyti moteriške, atspindinčia lietuvio vertybių etalonus, kad ir kaip kita signatarų mafijos narė V. Jasiukaitytė begrotų ditirambus, Kazimierą rinkti yra labai slidus dalykas, šansų, kad ji pateisins lūkesčius yra visai nedaug.

Reklama

5 Comments

 1. znakorius
  Posted balandžio 25, 2009 at 10:36 | Permalink | Atsakyti

  Surašei visiškai pijokų stiliumi. Reikėtų rimčiau.

 2. Andrius
  Posted balandžio 26, 2009 at 00:01 | Permalink | Atsakyti

  Savo pradetum rasyti

 3. znakorius
  Posted balandžio 28, 2009 at 21:54 | Permalink | Atsakyti

  Ne pirmas siūlai, bet sakau ne, nes kritikuoti lengviau:).

 4. znakorius
  Posted balandžio 28, 2009 at 21:58 | Permalink | Atsakyti

  Bet jei, pvz., įsteigtum rimtą tinklapį ir reikėtų rimtų dalyvių, tai galėčiau padalyvauti. Rimtos temos, rimti svarstymai, bet ne bereikalingi kieno tai užsipuldinėjimai, nes jei jau ką kritikuoji, tai geriau tai daryti objektyviai, kadangi nuo tokios kritikos neapsigins. O jei tik keiksi, tai ir kritiką laikys nerimta – vienžo jokio rezultato nepasieksi.

 5. znakorius
  Posted gegužės 16, 2009 at 06:44 | Permalink | Atsakyti

  Šiaip tai ir šitas galėtų būti geresnis, jei mestum tą tokį piemeniškumą. Man rodos, kad supratau dėl ko tu čia taip: Landsbergio politika padarė tai, kad lietuviams teko airijose gyventi.Suprantu ir palaikau šituos jausmus, bet padėtį taisyti galima TIK RIMTAIS VEIKSMAIS, o ne pasikoliojimais. Todėl linkiu nemesti šitos veiklos, bet padaryti tai solidžiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: