„Labas, Lietuva!“ tvarkinga


Malonu išgirsti gerą žodį apie save iš vyresnių plunksnos brolių (nors jokie jie man ne broliai, atvirai sakant). Kita vertus, purvinos inscinuacijos iš visokių pseudoprofesionalių literatų, degeneravusių padugnių, save pristatančių kaip „elitas“, jokio ispūdžio, išskyrus juoką, man ir nesudarydavo, išskyrus vieną kartą, kada man teko rimtai pergalvoti savo požiūrį apie komunizmą Lietuvoje. Šis požiūris koks buvo toks ir liko. Visada buvau įsitikinęs, kad tarybiniais metais žmonės gyveno nepalyginamai geriau, kad komunizmas nėra jokio blogio sistema, o atvirkščiai (juk net pats Popiežius Paulius II yra pasakes, kad ¨Communism not necessary were evil¨ (komunizmas gal ir nebuvo velnio išmislas)). Tai pat mačiau, kad negriukes Berneen Candice-Naidoo istorija tebuvo tik susikompromitavusi „Princo“ isterija, suorganizuota per savo uošvį – nevykęs bandymas išgelbėti sudėtus pinigus į jį pavedusią mergužėlę, iš kurios nebus jam jokios materialinės naudos, išskyrus diskreditacija jo paties, kaip šou verslo atstovo. Mafija, perskaičiusi mano pastabas, įžvelgė grėsmę savo niekingam projektui ir aš akimirksniu taip pat tapau jėgos struktūrų taikiniu. Man nusišikti, atvirai sakant, ir į seimūną ir į prokurorą, o šmirinėjantys pacukai su klausimais apie „Labas, Lietuva!“ daug nejaudino. Tačiau buvo labai malonu išgirsti, kad Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija nustatė, kad „Labas, Lietuva!“ jokios neapykantos jokioms žmonių grupėms nei kurstė nei kursto. Oficialus sprendimas sekantis, už ką jiems didelis ačiū.

6. Svarstyta: Vilniaus miesto 3-iojo PK NTS prašymas dėl tekstų internetiniame dienoraštyje „Labas Lietuva“.
Vilniaus apskrities VPK Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyrius prašo įvertinti internetinio dienoraščio „Labas Lietuva“ turinį ir atsakyti į klausimą, ar minėto dienoraščio tekstai yra asmenis įžeidžiantys, smurtą ir terorizmą kurstantys, bei niekinantys dėl tautybės.
Nuspręsta:
Komisijai pateiktuose internetinio dienoraščio tekstuose nėra kurstoma neapykanta žmonių grupei ar jai priklausančiam asmeniui dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, religijos, socialinės padėties.

Apie Berneen girtą iššokį ir mano tariamą rasizmą pasakojau savo geram pažįstamui iš Nigerijos Babu. Jis yra geras kirpėjas. Visada mane nukerpa taip, kad bet kuris skustagalvis pavydėtų. Babu buvo gerai prajuokintas papasakojus jam istoriją, kaip jo klientas tapo didžiausiu lietuvių rasistu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: