Vladas Naudžius: homoseksualistas, operatorius, dizainerės vyras


Vladas Naudžius

Vladas Naudžius

Taip galima apibrėžti šio žmogaus gyvenimo klystkelį. Gimęs nusikaltelių-tremtinių šeimoje, Vladas Naudžius, kaip ir daugelis kitų negeros kilmės žmonių, suskrido į Lietuvą. Nėra žinoma už kokį nusikaltimą buvo ištremti Vlado Naudžiaus tėvai, tačiau blogiems laikams atėjus Vlado motina už nieką gavo butą Žirmūnuose, kurį nedelsiant perleido savo sūnui.

Vladas gimė Sibire. Svajojo apie Maskvą. Įstojo į Maskvos kinematografijos institutą. Ir čia jo gyvenimas pasisuka klystkeliu. Vladas užuot susiradęs merginą, susirado draugą ir tapo mergina. Šiaip taip pavykus gauti diplomą, savaime aišku, kaip ir daugelis homoseksualistų, tame pačiame mieste likti negalėjo. Vladas nutaria patraukti į Olandiją. Olandijoje jam prireikia gauti žalią kortą savo karjerai pradėti ir ryšiumi su tuo, kad homoseksualistų santuokos Olandijoje nebuvo įteisintos, Vladas nutaria pasinaudoti jau ne savo šikna, bet pimpalu ir, susiradęs patiklią olandę, kažko prižadejęs ją veda. Savaime aišku, tokia santuoka negalejo ilgai tverti. Vos vos gavęs žalią kortą Vladas nustoja būti geru vyru ir todėl žmonos yra išspiriamas. Kita vertus, Vlado daug tai nesutrikdė. Naudomasis užpakaliu ar jau ranka Vladas pradeda operatoriaus karjerą. Per anus ad astrum. Pradėjus eiti pinigams Vladas Naudžius pradeda gėdytis savo vargų siekiant operatoriaus diplomo. Vladas pradeda atgailiauti ir, jo motinai gavus butą Vilniuje, atvyksta į miestą, apie kurį žino tik tiek, kad tai jo gimtasis. Vakarėlio metu Vilniuje Vladas bando susipažinti su Rimkute, bet vietoj jos gauna Ievos telefono numerį. Kaip homoseksualistas, bandantis pasukti į normalų gyvenimo kelią, Vladas sutinka su bet kuo ir taip tarp jo ir Ievos Ševiakovaitės užsimezga draugystė. Ieva supažindina Vladą su savo tėvais ir jis susižavi jų triaukščiu butu Trakų gatvėje. Taip jo meilė įsiliepsnoja dar karščiau, nors tėvams V. Naudžius kategoriškai nepatinka. Tėvai nežinojo, kad jų būsimas žentas yra homoseksualistas. Ievos tėvai konservatyvaus požiūrio ir jų draugystei nedelsiant būtų galas. Taip Vladas išvengia pavojaus, nors Ievai išsiatvirauja, kuri tyli ir tik kartais lyg paslaptį žinodama ištaria, kad „seksualinė orientacija gali keistis“. Patikli tėvukai nieko neįtaria ir kloja pamatus dukros gyvenimui su homoseksualistu.

Reklama

4 Comments

 1. riu
  Posted spalio 18, 2009 at 18:33 | Permalink | Atsakyti

  hmm… keista rasliava. nezinau, kuo tau taip vargsas Naudzius su Seviakovaite uzkliuvo sitaip, kad neta jiems savo tinklalapio erdve skyrei, bet viena pastaba: jis zmonos tevams – ne uosvis, o zentas:D

 2. Posted spalio 18, 2009 at 20:00 | Permalink | Atsakyti

  Jie zino, kuo uzkliuvo.

  Zentas tai zentas.

 3. laba diena
  Posted rugsėjo 7, 2010 at 20:32 | Permalink | Atsakyti

  tai yra vienas baisiausių ir blogiausiai parašytų straipsnių, kuriuos kada nors esu skaitęs.
  sakyčiau – iš pradžių visada smagiau išmokti lietuvių kalbą, o paskui rašyti apie dalykus, kuriuos tikrai išmanai.
  bjauru.liūdna.
  tikrai nuoširdžiai gaila operatoriaus už šitas sapaliones.

 4. Posted rugsėjo 7, 2010 at 22:00 | Permalink | Atsakyti

  Na, matai. Sitas straipsnis irgi ‘izymus’ tapo. Ievkos reikia pagaileti. Nx neisnesiotai pedikas.

One Trackback

 1. By Nemadinga Ieva Ševiakovaitė « Labas, Lietuva! on birželio 12, 2009 at 00:54

  […] o apie ketvirtąį Ievos kadrą, homoseksualistą Vladą Naudžių, jau buvo parašyta. Nėra jokios abėjonės, kad Ieva […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: