1:0 Kukluksklano naudai


Dalius Mertinas. Nepavykus purvinai inscinuacijai prieš Violetą Iljinych, Daliui Mertinui atėjo atpildas - jis susirgo vėžiu.

Dalius Mertinas. Nepavykus purvinai inscinuacijai prieš Violetą Iljinych, Daliui Mertinui atėjo atpildas - jis susirgo vėžiu.

Kada V. Sergejevas vietoj užsakytų „Princo“ kelių metų tesugebėjo gauti tik 43 parų, atrodė, kad jau buvo išsiaiškinta: ne tuo šou verslu chebra užsiėme. Ir importuotai Afrikos atstovei teliko vietoj TV jungo priešais kameras naštos išvykti su lietuvišku palydovu pasikaitinti ir nudegti po saule įvairiose pasaulio vietose, kol pigių avialinijų bilietai dar prieinami. Prokuratūra, pasilikusi durniaus vietoje su niekuo, nutarė tęsti ūdyti Violetą už kažkokias tai muštynes, kurių nei veiksmo datos nei paties įvykio niekas gerai neprisimena, išskyrus tik vieną policininką Marių Lisauską. kurio žodžiais siaubingas vaizdas buvo: – „Kruvina galva buvo… Plaukai kruvini visi, veidas kruvinas.“ Baisus vaizdas, tiesa? Visai kaip Daliaus Mertino liudijimas paties surengtoje spaudos konferencijoje apie tariamų rasistų tariamai sužalotą Berneen. Čia daug ginčyti negalima, mentas gal tikrai geriau matė, kaip viskas atrodė. Tačiau viena dalyką norėtusi paminėti. Dalius Mertinas už purvinas inscinuacijas prieš nekaltą žmogų (ne juridine prasme, tačiau žmogiška) respublikiniu mastu organizuojamas, sumokėjo dosniai: gavo vėžį. Jam nepavyko purvais apipilti žmogaus ir sugadinti jam gyvenimą, o apsilaužė savo. Ir kažin, ar uošvienės žinios jam dabar tepadės. Norėtusi tikėtis vieno dalyko dar: kad ir prokuratūra užuot sutikusi persekioti nieko blogo nepadariusią Violetą Iljinych, užsiims vertu jiems darbu, o pajuokų vertu šou verslu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: