Apie eilinį J. Stalino „nusikaltimą“ Lietuvai


Juozas Urbšys minėjo, kad būtent Josifas Stalinas buvo iniciatoriumi perduoti iš Lenkijos atimtą Vilnių ir jo kraštą Lietuvai, nors pradžioje buvo pasiūlymų prijungti šiandieninę Lietuvos sostinę prie Baltarusijos. Jokios abejonės nėra – jeigu Valdas Adamkus būtų paliktas prezidento poste trečiai kadencijai, jis būtų ištaisęs šią istorinę „neteisybę“ ir Vilnius būtų sugrąžintas „teisėtam“ šeimininkui – Lenkijai.

Josifas Visarionovičius Stalinas

Reklama

3 Comments

 1. zilvytis
  Posted lapkričio 5, 2011 at 09:56 | Permalink | Atsakyti

  Nemazai tautu subiniu isgelbejo Stalinas.Tu paciu armenu butu nebelike. Lietuvos siandien irgi butu like, jei ne ta vadinama “okupacija“. Didziosios europos valstybes butu jau suplese i gabalus. Bet vietoj to gavom ne tik Vilniu su Druskininkais kaip paminejai,bet ir Klaipeda. Kuri istorija pasivarcius neilga laika buvo valdoma lietuviu. Bet tik vienetai tai supranta. Supranta tik tai ka loja siandienine burzuazine spauda ir jiems tarnaujantys net mokytojai, kurie dar jaunoms galvoms iskiepija savas teisybes….

 2. Posted lapkričio 24, 2011 at 20:56 | Permalink | Atsakyti

  Šis išsidirbinejimas J. Stalino atžvilgiu ir privedė prie TSRS griūties katastrofos. Paradoksali situacija susidare – J. Stalinas Vakaruose buvo labiau vertinamas, nei TSRS viduje susipazinus su pastarųjų požiūriu. Nekalbu apie TSKP įdiriguotą absurdą – stalinizmo „aukas“, kurių tiesiog nebuvo. (Na, žinoma, Rusijos viduje jis šaude. Kaip ir priklausė postrevoliucijos metais.) Bet, kad tremtinius prilyginti aukoms – tai jau aubsurdo viršūnė. (Jau minejau, kad JAV mokslininkų tyrimais buvo nustatytas GULAG įkalintųjų mirtingumo lygis – muo 0,5 (1946-1950 m.) iki 2,5 (badmečiu Rusijoje) nuošimčių.

  O dabar klausimas smalsiesiams: nuo kokios problemos prasidėjo „Lietuvos nepriklausomybės“ igyvendinimas Tarybų Lietuvoje 1988 metais, kada Maskvos iniciantyva buvo įkurtas Lietuvos persitvarkymo sajūdis ir kurio vadovu buvo paskirtas, visos TSRS ir Lietuvos nelaimei, išgama ir padugnė profesorius Vytautas Landsbergis (kol kas dar nesušaudytas)?

  Atsakymas: tam, pradėti M. Gorbačiovo nurodymu pertvarką, Lietuvos intelektualų viduje buvo pradėtas eskaluoti klausimas (įtariu, kad JAV iniciatyva): „Kodėl Lietuvos komunistų partija neivertino stalinizmo aukų Tarybų Lietuvoje 1950-jų pabaigoje?“ O tų aukų tiesiog fiziškai nebuvo, intelektualai sutriko. O V. Lansbergis tuo metu rinko politinius dividendus. Persitvarkymo sąjudis apie nepriklausomybę net užsiminti nedrįso (prisiminkite 1988 metų Sąjudzio mitingą Vingio parke). Išdurti intelektualai pasimetė, atėjo plačių masių debilinimo eilė – buvo surengtas mitingas sekančiais metais tam paciame parke su leitmotyvu: „Mums nereikia jokio suvereniteto, o tik nepriklausomeybes!“ V. Landsbergiui tuo metu buvo išmokėtos didelės pinigų sumos, kurios buvo jo paties sąvinamos (JAV lietuvių bendruomenės pirmininko V. Naručio žodziais 2000 metais), CŽV sukonstravo ir įgyvendino įžymųjį „Baltijos kelią“ (norit pasakyti, kad tai buvo pajegu V. Landsbergio ir jo klikos jėgomis???), kur buvo, vėlgi, išdurti beveik visi Lietuvos gyventojai, CŽV siunčia iš Vatikano lietuvius debilinti naują „sielovadininką“ – šakalą su dorybes kauke arkivyskupą Bačkį (kuris už sutryptą Lietuvos liaudį po gerų dešimt metų gauna iš popiežiaus kardinolo vardą).

 3. Stt
  Posted lapkričio 9, 2013 at 21:45 | Permalink | Atsakyti

  Kas čia per kliedesiai????????????? Ale iš tikro kokių tik pogrindy nesiveisia…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: