Eilėje į teismą


Eilėje į teismą, galų gale, gali atsidurti kiekvienas juodinantis J. Stalino atminimą tariamomis milijoninėmis aukomis ir nebūtais nusikaltimais. J. Stalino anūkas Eugenijus Jakovlevičius Džiugašvili neapkentęs patyčių senelio atžvilgiu, gana analogiškų šiuolaikinių Lietuvos landsbergistinio tipo J. Stalino „kritikų“ blevyzgomis, padavė laikraščio „Novaja gazeta“ redakciją į teismą. Civilinis ieškinys buvo pateiktas š. m. liepos pabaigoje Maskvos Basmano rajono teismui ir iš karto susilaukė didelio dėmesio. Eugenijus Džiugašvilis reikalauja paneigti teiginį, kad “Stalinas ir čekistai paskendo dideliame kraujyje ir sunkiausiais nusikaltimais, visų pirma – prieš savo tautą“ ir kitus, jam panašius, bei priteisti 10 milijonų rublių kompensaciją. Nėra jokios abėjonės, kad ieškinys bus pripažintas teisėtu. Galima tikėtis, kad vėliau analogiškų ieškinių susilauks ir Lietuvoje įvairūs, pradedant dementinio tėtušio V. Landsbergio ir baigiant sugrąžintų pokario nusikaltėlių anūko, prisistatančio Memelenderiu (Partizanu, Martynu) tipo žmonės, kad atmušti kitus nuo noro rašyti analogiškas nesąmones, bei skleisti netiesą. Ieškinys susilaukė susidomėjimo plačiosiose masėse, jis bus stebimas ir jo eiga skelbiama spaudoje. Norisi priminti, kad Lietuvai J. Stalinas nepadarė nieko blogo. Lietuvai J. Stalinas davė Vilnių, Druskininkus ir Ignalinos rajoną. Taip pat statė gamyklas, mokyklas ir ligonines. Mainais už tai buvo išvežęs mokytis dirbti 39 tūkstančius Lietuvos niekadėjų, kartu su jų šeimynomis (nes negražu būtų buvę siūsti žmones tokion misijon be savo žmonų ir vaikų – jie būtų sunkiai išlaikę). Vadinamas „Stalino kultas“ ir „Stalino nusikaltimai“ tėra tik TSRS Komunistų partijos vidinių nesutarimų riešutai, išmesti kramtyti plačioms masėms. Reikia pridurti, kad aršiausias J. Stalino kritikas Nikita Chriuščiovas, perėmęs TSRS vairą po J. Stalino mirties, nieko doro šaliai nesugebėjo padaryti, išskyrus apsėti laukus kukurūzais, neišmokant liaudies gaminti popkorną. Buvo tik tęsiama J. Stalino pradėta industrializacijos programa bei išprovokuota Kubos krizė, vos vos neprivedusi pasaulio prie trečio pasaulinio karo.

Kiekvienas lietuvis turėtų kojas bučiuoti J. Stalinui už tai, ką jis padarė Lietuvos žmonėms, tylomis sulyginant jį su V. Landsbergiu ir jo nusikaltelių klika, vadinamų signatarais, tesugebėjusių iki pamatų sunaikinti ir išplėšti visą Lietuvos ūkio infrastruktūrą, palikus be teisės ir vilties normaliam gyvenimui po savęs einančią kartą.

Josifas Visarionovičius Stalinas suteikė džiaugsmą ir pasitikėjimą rytdienos diena kiekvienam Lietuvos gyventojui. Dėje, 39 tūkstančiai niekadėjų buvo išvežti mokytis dirbti. Jie nebuvo atskirti nuo savo žmonų ir vaikų.

Josifas Visarionovičius Stalinas suteikė džiaugsmą ir pasitikėjimą rytdienos diena kiekvienam Lietuvos gyventojui. Dėje, 39 tūkstančiai niekadėjų buvo išvežti mokytis dirbti. Jie nebuvo atskirti nuo savo žmonų ir vaikų.

Reklama

5 Comments

 1. Posted lapkričio 13, 2009 at 21:29 | Permalink | Atsakyti

  Stalinas užpakalį gali nebent bučiuoti.

 2. Posted lapkričio 13, 2009 at 22:08 | Permalink | Atsakyti

  Bene geriausias atsakymas tamstai butu sis posteris.

 3. sk
  Posted sausio 11, 2010 at 15:02 | Permalink | Atsakyti

  mano seima isvesta buvo ne todel kad nenaudeliai, ar seip nusikalte. todel, kad stalinas daunas buwo.
  wiska state, state. Bet ir paprastus zmones enge.
  o ka sakai, kad mokytis dirbt isveze = tu dauno pasekejas, daunas

  o jei nenaudeliais vadini partizanus, ju buvusius rysininkus, tave tik susaudyt.

  • Posted sausio 16, 2010 at 20:51 | Permalink | Atsakyti

   O uz ka isveze tavo seima ir ar gimes tada dar buvai, kad jau 40-aisiais seima teko tureti?

 4. sitai keksei
  Posted gruodžio 30, 2011 at 20:59 | Permalink | Atsakyti

  Isplautu smegenu mintys. Duonos ir zaidimu!! Ar gi ne? Dvasios bei proto neturetojai…
  Protingiausius izveze, arba jie pabego. Liko begalviu armija (to siekiama ir buvo), kuriai i ranka ibrukamas saldainis ir ji tyli. Zinoma, ko jai netylet. Armija patenkinta: menki, tiesiog niekiniai poreikiai (gomurio suvilgymas grauziku apmyztu cukrumi), ar bustas is kartono (svarbu, kad nelyja ant galvos)teikia be galo didziausia palaima. Tiesiog ekstaze apima. Visi slovinkime Jozifa! Jis musu rytojus!
  Kontraargumentas man: pasiziurek, kaip dabar gyvenam?
  Kontraatsakymas: o kaip kitaip gyvent, kai liko: “Protingiausius izveze, arba jie pabego. Liko begalviu armija…“. Nieko gero ir nesitikekit.
  Kodel kiti pabego? Cia jau gera diskusija, bet, deja, jum dar toli iki to diskutuoti…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: