Reklama 15min.lt tinklalapyje


Dienoraštį „Labas, Lietuva!“ 15min.lt kažkada reklamavo, atseit, įžeidineju padugnes. Dabar įdomu pasižiūrėti, kaip 15min.lt reklamuoja Lenkijos aviakompaniją LOT. Lenkai totalūs durniai, jeigu leidžia save reklamuoti tokiame tinklalapyje.

15min reklamuoja aviakompaniją LOT

15min reklamuoja aviakompaniją LOT

Reklama

2 Comments

 1. Henry
  Posted rugpjūčio 28, 2009 at 13:06 | Permalink | Atsakyti

  15 min.čia nė prie ko.(dizaineris ne vietoj įdėjo reklamą,todėl ir atrodo groteskiškai)))O šiaip, tai vienas objektyviausių dienraščių Lietuvoj.Ten bent jau nėra tokio šlykštaus smegenų plovimo ir Rusijos baimės,kaip pvz. Delfi. Po poros savaičių pertraukos,šiandien vėl užėjau į šį portalą.Radau tą,ką palikau…Galiausiai nusprendžiau,kad šis portalas,kaip joks kitas,geriausiai išreiškia Landsbergio idėją,-Rusijos čiuptuvai rengias apraizgyti Lietuvą.

  Šį komentarą mane paskatino parašyti bjaurėjimasis kraštutinumais.Pamaniau, gal ir reikia Lietuvai tokio dienoraščio,(labaslietuva))kaip atsvaros megztaberečių isteriškam klyksmui,bet po straipsnio apie Staliną suabejojau,-ar tik nebūsi tamsta lazdą perlenkęs į kitą pusę? Stalinas,naudodamasis žmogaus prigimtine silpnybe (beje tai daro ir mūsų įstatymdaviai) -įteisino SKUNDIMĄ! Ir čia pasiteisino sena lietuvių patarlė-“šventė,kai kaimyno tvartas dega“.

  Mano seneliai, atsikėlė gyvent į miestą po karo,gal tai ir išgelbėjo juos nuo kaimynų skundo.Iš močiutės lūpų sužinojau,kiek “politinių“ kalinių išvažiavo pas meškas.O įskūsti tuomet buvo labai paprasta,-miestely buvo tokios pašto dėžutės į kurias įmetus laiškelį su nepatikusia kaimyno pavarde tasai gaudavo nemokamą kelialapį.Močiutė sėdėdavo tris vaikus apsikabinus,laukdama,kuomet pas ją pasibels.Bet pasibeldė pas kaimyną…Kaip vėliau paaiškėjo,kaimynas įskundė savo žmoną.Pakišo po pagalve pistoletą…(atseit prieš valdžią).Atkeršijo už visas nuoskaudas .Žodžiu,degradas pasinaudojo Stalino suteiktom galimybėm ir jo žmonelė gyvuliniam vagone iškeliavo į Krasnojarską…***********************

  Ir man visai neįdomu,kas parašyta vadovėliuose,už kiek kas Lietuvą nupirko,už kiek pardavė.Geriausia istorija-kadais gyvenusių žmonių pasakojimai. Manau supranti,kad nuo Stalino režimo daugiausia nukentėjo niekuo dėti žmonės,o vadai pabėgo į vakarus.Taigi,-neperlenk lazdos į kitą pusę,nes lūš.

 2. Posted rugpjūčio 28, 2009 at 14:08 | Permalink | Atsakyti

  Skundimas ir Stalinas cia ne prie ko. Tiesiog nebuvo Quality Control mechanizmo skundams nagrineti. Krasnojarske zmones gyveno gana neblogai. Gal ir as tenai isvaziuosiu sekanciais metais pagal ruso korta. Gali suprasti, kad cia lietuviu kaimynu kalte, o ne Stalino. Daug tokiu lietuviu buvo ir yra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: