Klausimas ir atsakymas


Klausimas vakar atėjo elektroniniu paštu, kuris aptiktas buvo sugrįžus po bandymo išgerti ko nors vietiniame kabake. Nusivyliau gėrimu (ne gėralo kokybe, o pačiu procesu) ir, apdujęs nuo stiklo Henessey, sugrįžau ir čia pat dar vienas šūdas pasirodė akiratyje, kuris žemiau ir pateikiamas jūsų dėmesiui:

Name: sveikas
El. paštas: gal@gmail.com

Gal tau visai su galva negerai? Ar tu nors kiek mąstai ką rašai, ar čia tipo provokacija. Visas pasaulis supranta kas buvo ta ssrs o tu kaip koks paskutinis inbecilas čia rašliavoji. Gėda.

Time: Trečiadienis Rugsėjis 9, 2009 at 9:22 pm

Na, su galva man buvo iš tiesų vakar negerai, todėl negalėjau gerbiamam skaitytojui atsakyti. Gerai supratęs, kad nesu blaivus, išsigandau, kad neparašyčiau ko nors nerimto, todėl atidėjau rytdienai. Šiaip, užtikrinu, kad visi šio dienraščio pranešimai buvo parašyti tik blaiviame stovyje, gal išskyrus porą kartų, kada buvo rašoma prisigėrus čefyro. Palieku gerbiamiems skaitytojams atspėti, kurie du pranešimai buvo parašyti ant čefyrintos galvos. Savaime aišku, rašydamas kažkiek galvoju (turiu galvoti), nes, be to bijau, kad parašyti būtų labai sunku. Retkarčiais iš anksto užsiduodu temą apie kurią rašysiu, kartais spontaniškai prisėdus išeina. Tikrai nežinojau, kad tokie rašymo būdai yra būdingi imbecilams. Tiesiog neturiu sekretorės, kuri galėtų prašyti pranešimą pagal užduotą temą.

Porą žodžių apie TSRS, kurią „suprato“ ir bijojo visas pasaulis. TSRS buvo gera socialistinė valstybė, funkcionavusi išskirtinai kiekvieno žmogaus naudai ir gerovei. TSRS buvo garantu kiekvienam žmogui, kad rytdiena išaus, rytoj bus ką dirbti ir bus ko valgyti. Nebuvo nelaimingų žmonių TSRS. Nebuvo AIDS, nebuvo vėžio tiek daug, ypač sunkių nusikaltimų buvo 11 kartų mažiau ir dar daug negerų dalykų nebuvo. Visas pasaulis (primityviai klausiančiojo žodžiais šnekant) tai stebėjo ir pavydėjo juodu pavydu. Todėl sugalvojo, pasinaudojant žmonių silpnybėmis, visą tai sugriauti. Taigi, manau, kad į klausimo dalį atsakiau. Na o dėl gėdos, kiek sunkiau. Taip, gėda jaučiu, kad nesugebėjau paauglys būdamas visam griovimo procesui pasipriešinti, kuris vyko prieš mano akis. Taip, man gėda. Bet lygiai taip pat gėda turėtų būti ir mano tėvams, mokytojams ir visiems kitiems vyresniams, kurie visą procesą matė, stebėjo ir net pritarė. Šiuo metu vakaruose gimsta tendencija, vadinama eidžizmu (ageism), kada vyresniojo ir pensijinio amžiaus žmonės yra niekinami, iš jų šaipomasi ir tyčiojamasi. Mūsų vyresnieji, sukūrę pragarą savo vaikams, turi būti atsakingi už visą tai, ką savo neatsakingumu padarė ir jei kaltės nepripažįsta – privalo būti nubausti. Jiems turi būti gėda už tai, ką jie padarė.

Reklama

One Comment

  1. ass
    Posted rugsėjo 13, 2009 at 11:47 | Permalink | Atsakyti

    rasyk toliau, ir kuo daugiau… O tokie kur “supranta“ kas ta ssrs buvo tegul skaito lietuvos ryta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: