Metų avarija Dubline: LUAS susidūrimas su autobusu


Šiandieną reikėjo susirasti sporto salę, kuri turėjo būti įsikūrusi kažkur centre ir atvažiavus mane išlaipino pietinėje pusėje, iš kart prieš centrinį tiltą. Einant sau, pastebėjau tik mentus kažko šokinėjančius po dešine pusę, bet nei atsitikimo ar dar ko blogo – ne. Sutvarkius reikalus, teko pasukti atgal. O prie už centrinio tilto, pasirodo, keli tūkstančiai žioplių susirinke, apjuostas milžiniškas perimetras apsaugine juosta, gaisrinė, greitoji, mentų susirinke, vien žo, kažkas rimto atsitiko. Pasirodo, LUAS, važiuojantis į O`Connell stotį, įsitvojo į autobusą. Autobusą pradūrė kiaurai (o kas jam reiškia!), tas LUAS`ą nuvilko, visgi, nuo bėgių.

LUAS susidūrimas šiandieną su autobusu O`Connell gatvėje

LUAS susidūrimas šiandieną su autobusu O`Connell gatvėje

Mane kas pribloškė, tai inžinierinių instrumentų arsenalas, išdėliotas gatvėje, juk reikėjo iškarpyti autobusą, kad išlaisvinti žmones, bei vėliau ištraukti transporto stebuklo LUAS snukį iš nelaimingo autobuso vidaus.

LUAS susidūrimas su autobusų šiandieną. LUAS nepaliko jokių šansų autobusui, tačiau autobusas, mainais už tai, išvertė tramvajų iš bėgių.

LUAS susidūrimas su autobusų šiandieną. LUAS nepaliko jokių šansų autobusui, tačiau autobusas, mainais už tai, išvertė tramvajų iš bėgių.

Telefonas buvo paliktas namie, tad šios nuotraukos yra kažkieno padarytos. Vėliau rašė, kad sužeistas 21 žmogus, iš jų trys – sunkiai. LUAS vairuotojas, lygtai, atsipirko šoku. Nesunku nuspėti, kad palyginti lengva išeiga gavosi tik dėl lėto LUAS greičio. Šioje atkarpoje LUAS negalėjo važiuoti greičiau nei vėžlio žingsniu, tačiau ką šimtatonis traukinys gali padaryti su autobusu net ir prie tokio greičio, galima įsitikinti patiems. (Sunku įsivaizduoti, kas atsitiktų su automobiliu ar autobusu tokioje situacijoje kur nors priešais Tallaght, atkarpoje, kur LUAS išvysto greitį iki 70 km/val.)

LUAS yra mėgstama transporto priemonė. Jis buvo paleistas 2004-ųjų vasarą ir iš karto užkariavo visų simpatijas dėl savo ultramodernios išvaizdos ir labai patogaus, bei nenuobodaus salono. Vėliau LUAS išvaizda buvo šiek tiek subjaurota: ant jo rožinio metalu tviskančio korpuso buvo nubrėžta geltona signalinė juosta.

LUAS susidūrimas su autobusu šiandieną. Įvažiavo, kaip peilis į sviestą.

LUAS susidūrimas su autobusu šiandieną. Įvažiavo, kaip peilis į sviestą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: