Kliedesiai lietuviški nepriklausomi


Lietuvos teisėtvarka priklauso pedofilams, saugumas ilgą laiką priklausė „Mergaitei“, prezidentūroje taip pat iki nesenai knibždėjo seksualinės mažumos, tad ko norėti iš Seimo. Pederasto Lopatos statytinis A. Valinskas išėjo, vietoj jo pastatė Irena Degutienę. Karuselė tęsiasi toliau. Seimo pirmininkė konferencijoje „Europa 70 metų po Molotovo-Ribentropo pakto“ išmetė publikai reto grožio aritmetinius „paskaičiavimus“: pasirodo, konservatorių „mokslininkų“ paskaičiavimais Lietuva kol buvo Tarybų Sąjungos sudėtyje neteko apie pusantro milijono gyventojų. Štai tau, boba, ir devintinės! Citata iš jos kalbos:

IRENA DEGUTIENĖ

IRENA DEGUTIENĖ

Mokslininkų skaičiavimai rodo, kad sovietinė okupacija bei Stalino laikų teroras iš Lietuvos atėmė kas trečią šalies gyventoją. Jei ne karas ir ne okupacija, šiandien Lietuvoje gyventų ne 3,4 mln., bet apie 5 mln. gyventojų – maždaug tiek, kiek šiuo metu gyvena Suomijoje ar Danijoje. Mums tai ypač skaudūs faktai…

Skiesti galma daug – taip yra įprasta konservatorių ir jiems prijaučiančių tarpe. Nesinori pateikti tikslią statistiką skaičius į skaičių kiek, visgi, gyventojų Lietuvoje priaugo (ar sumažėjo) nuo Smetonos iki sunaikinimo laikų. Skaičiai, berods, buvo apie 2.5 milijono (Smetonine Lietuva) ir 3, 7 milijono (Lietuva sunaikinimo metu). Konservatoriams užėmus valdžią Lietuva neteko virš 300 tūkstančių (Statistikos departamento duomenimis) ir dabar Lietuvoje gyvena kiek daugiau 3,3 milijono gyventojų. Jeigu nebūtu V. Landsbergio dėka sunaikinta Lietuvos valstybė, vieno smalsuolio paskaičiavimais, pateiktais konservatorių ypatingai nekenčiamame forume Komunizmas.org, per pastaruosius aštuoniolika metų gyventojų skaičius būtų išaugęs iki 4,4 milijono gyventojų:

Kai gyvenome atskirti geležinės uždangos, tuomet mūsų skaičius augo. Taigi, tą augimą ekstrapoliuokime ir laikotarpiui po 1990 metų ir gausime kiek mūsų būtų dabar. Kaip matome, nuo 1959 iki 1989 metų (per 30 metų) gyventojų skaičius padidėjo visu milijonu (nuo 2,7 mln. iki 3,7 mln.). Per pastaruosius 18 metų gyventojų skaičius, jeigu būtų išlikę augimo tempai, iš akies imant būtų padidėjęs dar kokiais 0,7 mln., taigi, iš viso jų būtų jau 4,4 mln. Čia palieku nuošalyje galimybę, kad galbūt mūsų gelbėti būtų atėjusi geroji Amerika, tada padėtis būtų buvusi visai kitokia.
O dabar mūsų skaičius mažėja ir esame tik 3,4 mln. (kiek suprantu, neskaitant emigracijos). Taigi, taip išeina, kad jeigu ne Landsbergis, tai mūsų būtų visu milijonu daugiau.

Tai neturėtų stebinti, nes Lietuvos TSRS gyvavimo metu, dėl ypatingai aukštos gyvenimo kokybės, gyventojų skaičius nuolat augo. O tai reiškia, kad gyventojų genocidas buvo vykdomas ne tarybinės santvarkos, kaip bando inkriminuoti konservatoriai su liberalais, o dabar – V. Landsbergio sukurto adamko-pedofilinio rėžimo, vykdančio seksualinio iškrypelio Raimundo Lopatos įdiriguotą socialinį darvinizmą, vadinamu „naturalia atranka“.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: