Istorinių kvailysčių korekcija


– „Galimas dalykas, kad yra būtina sugrąžinti į senąją vietą Stalino paminklą metro stotyje „Kurskas“.“ – tuo įsitikinęs Maskvos vyriausiasis architektas Aleksandras Kuzminas. – „Nesu stalinistas, bet su pagarba atsinešu į iki manęs dirbusių žmonių kūrybą.“ – teigia Aleksandras Kuzminas. Jam galima tik pritarti ir pareikšti padėką už sveiką iniciatyvą. O kartu ir pašaipą Lietuvos ultraliberaliems „istorikams“, niekaip nesugebančiams surasti pagrindo pasakaitėms apie tariamas Josifo Stalino nukankintas „Lietuvos aukas“. Norisi priminti, kad J. Stalino dėka prijungtos prie Lietuvos TSR žemės padidino Lietuvos gyventojų skaičių geru puse milijonu.

Originalus paminklas Josifui Visarionovičiui Stalinui, stovėjęs Maskvos metro „Kursko“ stotyje iki prasidėjus antistalininei isterijai.

Originalus paminklas Josifui Visarionovičiui Stalinui, stovėjęs Maskvos metro „Kursko“ stotyje iki prasidėjus antistalininei isterijai.

Reklama

10 Comments

 1. Naivus
  Posted spalio 25, 2009 at 10:02 | Permalink | Atsakyti

  Kas mums iš to pusės milijono rusų, kurie atsikraustė į Lietuvą po karo?

  Valstybei svarbus ne gyventojų skaičius, bet jų kokybė – dabar išsivažinėjo visokie raspizdiajai, absoliuti dauguma čia nesugebėję gyventi dėl elementarios priežasties – nieko dorai nemoka dirbti. Naiviems anglams Lietuvoj niekad nedirbęs pasiskelbia kvalifikuotu meistru su 10 metų stažu ir šie jam puola mokėti gražius pinigėlius. Kai prisiklausau jų pačių pasakojimų, kaip tie lietuvaičiai dirbo UK, Vokietijoj ar Užbaliuose, smagu tampa ir užuojauta darbdaviams 😉

 2. Posted spalio 25, 2009 at 10:44 | Permalink | Atsakyti

  Niekas tau neturi dirbti, nei igaliojimu isvedineti “naudingumo koeficientus“ nesuteike. Taip, kad tu…

 3. Naivus
  Posted spalio 25, 2009 at 12:49 | Permalink | Atsakyti

  Nesusikalbėjom? Sakykim, man, kartu su kitais dirbančiaisiais, nėra jokio noro išlaikyti pusę milijono dykaduonių – tai jiems bedarbio pašalpą duok, tai lengvatų. Tevažiuoja von į kur tik nori, o dažniausiai dabar tai Ailendas – tegu ten dykaduoniauja, o gal ir dirba, mūsų čia likusių menkas reikalas ką ten veikia. Norėčiau, kad išvažiuotų dar koks pusė milijono veltėdžių, Lietuvoj nuo tok geriau gyventi taptų. Mokytų žmonių visiems laikams (pakeitusių pilietybę) išvyko tikrai nedaug. Todėl sakau, ne piliečiu kiekiu valstybė didi.

  Po nepriklausomybės paskelbimo Lietuvos piliečių skaičius labiausiai sumažėjo išvažiavus rusams. Gi užsieniuose gyvenentys, bet Lietuvos pilietybės neatsisakę (kitos šalies pilietybės priėmimas yra savaiminis buvusios atsisakymas – toks kiekvienos šalies reikalavimas – neturėti įsipareigojimų jokiai kitai šaliai) tebefigūruoja piliečių apskaitoje.

  Patikslinu: 1989 metais surašyta 3,69 milijono Lietuvoj gyvenenčių piliečių, tai vis dar sąjungos dalis su laisva migracija. 2001 metais – 3,46 milijono, tai 230 tūkstančių mažiau, bet įvetinant kone pusę milijono išvykusių kitataučių, tautinių lietuvių skaičius padidėjo – atsikraustė iš sąjungos platybių, šiek tiek parvažiavo ir iš toliau. Šiuo metu migracijos departamento žiniomis ES gyvena ir dirba apie 100 tūkstančių Lietuvos piliečių. Duomenys patikimi, jei piliečiai ten gyvena ir(arba) dirba legaliai – informacija apie juos iškart perduodama tai šaliai, kurios pilietis įregistruojamas (teks patikėti žodžiu – policija ir netgi mokesčių inspekcija per minutę gali surasti kur Lietuvos pilietis gyvena ar dirba ES, ar ten apsiženyjo etc).

  Dar: iki karo Lietuvoj gyveno apie 3,1 milijono žmonių, po karo ir Stalino epochos jų liko 2,57 milijono, iš kurių apie pusė milijono naujai atvykę rusai. Aritmetika: lietuvių Lietuvoje per tuos 10 metų sumažėjo netoli milijonu, arba pusantro karto.

 4. Posted spalio 25, 2009 at 13:04 | Permalink | Atsakyti

  Nesi Jezus Kristus, kuris ima ant saves kitu nuodemes, tad neimk ant saves daug. Nesusireksmink. Kitatauciu santykis Lietuvoje isliko toks pats kaip tarybiniais laikais, taip ir dabar. Trecia, ketvirta pastraipa – briedas, nematau net reikalo gincytis. 350 tukstanciu vokieciu nuzudytu lietuviu priskiriama “sovietams“! Juokas, ne daugiau!

 5. Naivus
  Posted spalio 25, 2009 at 13:14 | Permalink | Atsakyti

  Skaityt moki? Rašiau – dėl karo ir dėl Stalino. Dėl karo kaip nekeista gyventojų sumažėjimas triskart mažesnis. Oficialiai buvome sąjungoje, kuri turėjo ginti savo piliečius, ne juos naikinti. Fašistai – viskas paprasta, jie mums priešai oficialiai ir realiai.

 6. Posted spalio 25, 2009 at 13:21 | Permalink | Atsakyti

  Taip taip, dva v odnom. Vezininkus irgi priskaiciuoti reikia, Kalanta – butinai. Gedimino pr. buvo Stat depo biblioteka. Eini skaitai – po to pisi prota. Tiktai taip.

 7. Posted lapkričio 10, 2009 at 17:41 | Permalink | Atsakyti

  “ 350 tukstanciu vokieciu nuzudytu lietuviu priskiriama “sovietams”! Juokas, ne daugiau!“

  Lietuvių ar žydų? Šiek tiek logikos trūksta autoriui. Pas jį daug pagiežos, bet mažiau gal emocijų, nebūk moterimi.

  Autoriui atrodo, kad prijungus Vilniaus krašto dalį prie Lietuvos (kuris teisėtai ir priklausė Lietuvai pagal Sovietų Sąjungos sutartį) lietuviai turi dėkoti Stalinui? Kodėl prijungė tik penktadalį? Kodėl sulaužė sutartį ir iš vis okupavo? Tankai buvo jei gerai pamenu iki 1993. Faktiškai autorius šio puslapio iškraipo faktus sau naudinga linkme. Tikriausiai ir fašistai vežė lietuvius į Sibirą? Ir juos ten maitino gerai bei leido grįžti visiems iki vieno? Ar kaip?

  • Posted lapkričio 10, 2009 at 18:22 | Permalink | Atsakyti

   Sasi birku. (Kitiems skaitytojams: tai tik adresatui adresuota.)

   • Posted lapkričio 10, 2009 at 20:11 | Permalink

    Tai kad tu iškreipti faktus. Tavo visi pasisakymai kupini pagiežos. Tu gal pas psichologą nueik. Galima pagalvoti tau čia vienam sunku po 1991 metų. Kiti skirtingai nuo tavęs kažką keičia, Landsbergio išmaldos neprašo.

    Straipsnį gali ištrinti.

 8. Posted lapkričio 10, 2009 at 20:13 | Permalink | Atsakyti

  Tai tu eik. Gal ko išmokys.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: