Drąsius kelyje


Josifas Stalinas. Tikrasis vaikų draugas.

Nežinomo autoriaus apsakymas, o gal būt – ištrauka iš būsimo romano apie niūrią ir neišgalvotą V. Landsbergio sukurto adamko – pedofilinio rėžimo nusikaltimų tikrovę Lietuvoje.

Kartą važiavome su Drąsiumi į Vilnių. Staiga kelią pastojo prabangių limuzinų eskortas. Iš jo iššoko keletas automatais ginkluotų smogikų. Visi jie buvo juodomis kaukėmis. Akimirksniu jie mus apsupo. Tada iš mašinos išlipo aukštas lieknas vyras su kauke, pro kurią matėsi šviesūs plaukai. Jis priėjo prie Drąsiaus ir, stvėręs jį už violetinių markškinėlių, suriko: „Pilieti Drąsiau Kedy! Tai ką, bandai su pedofilu tinklu kovoti?“ Drąsius sukandęs dantis tylėjo. Tada blondinas dviem pirštais išpešė Drąsiui iš plaukuotos krūtinės kuokštą juodų plaukų. Drąsius nuraudo, išsitraukė iš už diržo savo „Beretą“ ir sušukęs: „Pyzdec, chana pedofilams!“, šovė tris ispėjamuosius šūvius į orą. Visi užpuolikai nusigando ir leidosi bėgti link savo prabangių limuzinų. Dar spėjome pamatyti, kad ant vieno limuzino šono buvo užrašas „Ratura“ ar panašiai – gerai neįskaitėm. Viename iš limuzinų verkė kelios gal kokių 4 ar 5 metų nurengtos mergaitės – jos praše pagalbos, bet mes negalėjome joms padėti. Jie visi skubiai nuvažiavo, o Drąsius, stvėręs iš bagažinės savo vinčesterį, šovė iš jo į orą tris kartus. Drąsiaus rankos drebėjo. Mes abu tylėjome. Švietė mėnulis. Abu užsirūkėme. Visa tai stebėjo Drąsiaus 4 metukų duktė – ji sėdėjo mašinoje. Kai įlipome važiuoti toliau, megaitė pasakė: „Tėveli, man nekyla jokių abėjonių, kad tas šviesiaplaukis asmuo su kauke, buvo ne kas kitas, kaip orgijose dalyvaudavęs Aidas“. Drąsius sustabdė mašiną ir pažvelgęs į savo dukterį sugriežė dantimis. Jis tik pasake: „Nesielvartauk dukrelę, ateis laikas ir šioje žemėje neliks nei vieno pedofilo“ . Kai važiavome toliau, pro atidarytą mašinos langą mus pasiekdavo tai šen tai ten pasigirstantys pedofilų prievartaujamų vaikų klyksmai ir gašlios pedofilų dejonės. Drąsiaus dukra užsikimso ausis, ji negalėjo viso to klausyti. Drąsius tyliai pasake: „Uždaryk tą langą nach…“ ir paspaudė aksceleratorių.

Reklama

11 Comments

 1. ass
  Posted spalio 30, 2009 at 17:46 | Permalink | Atsakyti

  o poto suskambo zadintuvas… ir Andrius prabudo…

 2. Pilnatis
  Posted spalio 31, 2009 at 12:54 | Permalink | Atsakyti

  “Iš jo iššoko gal kelios dešimtys automatais ginkluotų smogikų“ ir po Drąsiaus šūvių į orą, visi išsigandę sulipo atgal į mašinas 🙂 Dešimtys automatais ginkluotų išsigando 1 tik pistoletu ginkluoto… ha ha ha, na ir myžniai su automatais. Matyt kažkas jau rašo knygą kuri taps Lietuvos “best seller“iu.

 3. Posted spalio 31, 2009 at 13:13 | Permalink | Atsakyti

  Gerai, pakeisiu i “keli“.

 4. Pilnatis
  Posted spalio 31, 2009 at 13:49 | Permalink | Atsakyti

  Švietė mėnulis – vadinasi buvo jau sutemę. Andriau, parašyk prašau su kokia kauke tas blondinas buvo, kokios spalvos ir markes limuzinai buvo? Beje, prokuratūros automobiliai neturi jokių išskiriamūjų užrašų ant išorės…

  Jei Drąsiaus dukrelė atpažino tą žmogų iš balso, tuomet kažkas kažkur meluoja. Nes pasak mergaitės – Aidas buvo ne lieknas ir aukštas, o atvirkščiai – žemas ir stambokas. Bet detalė ta pati – šviesūs plaukai.

 5. Posted spalio 31, 2009 at 20:26 | Permalink | Atsakyti

  Galima pamineti vysnines raudonos spalvos amerikietiska limuzina: kuri laika, greta Ievos Seviakovaites tevu namu Traku 15-5, is kaires pirmame aukste po desine gyveno vienas juodbruvas vaikinas, kuris priiminedavo kitus vaikinus, atvaziavus kuriems, neuzilgo nusileisdavo metalines zaliuzes, kad niekas negirdetu ir nematytu. Bet ka jau cia nuo kaimynu paslepsi. Tai va, bene ispudingiausias automobilis, kuris karts nuo karto pas ji atvaziuodavo, buvo vysninis amerikietiskas limuzinas su Kauno numeriais. Beje, sis vyrukas (jis dingo neuzilgo po minimo atvejo) dave Ievos mamai pasaugoti kuri laika dideli senovini paveiksla del nezinia kokiu tai motyvu. Jis pardave irstva neuzilgo ir dingo su viskam. Tai atsitiko po kunigo Mikutaviciaus nuzudymo. (Na, butu naivu Veronika net itarti del bendrininkavimo saugant vogtas meno vertybes. Tai tiesiog del kaimynisko gerasirdiskumo.)

 6. Pilnatis
  Posted spalio 31, 2009 at 23:14 | Permalink | Atsakyti

  Na Andriau, iš kur tokia informacija apie tai, kas vyksta (vyko) Trakų 15-5? Gal dažnai svečiuodavaisi pas Veroniką ar tiesiog stebėjai to pediko lizdą?

 7. Posted spalio 31, 2009 at 23:28 | Permalink | Atsakyti

  Jo, sveciuodavausi. Veronika su Viaceslavu ir papasakojo. Kalba ejo, kad vaikinas save uz babkes pardavineja, labai jau daznai sveciai pas ji vaziuodavo, kuriu apsilankymo metu zaliuzes nusileisdavo.

 8. Pilnatis
  Posted spalio 31, 2009 at 23:42 | Permalink | Atsakyti

  Tai matyt paveikslą Veronika gavo už kantrybę ir uždengtas akis 🙂 Taip išeina, kad tas pedikas buvo susijęs su paveikslų vagyste ir Mikutavičiaus nužudymu? Veronika matyt pasikabino tą paveikslą pas save miegamajame 🙂

 9. Posted lapkričio 1, 2009 at 00:08 | Permalink | Atsakyti

  Ne, uz kantrybe ji gavo tik konjako is kaimynes, kad nematytu ko nereikia, kol jos vyras komandiruotese. Paveiksla paprase jos priimti pasaugojimui porai savaiciu. Niekam i galva tada nekilo kas yra kas. Zinoma, tai tik prielaida. Gali buti, kad jis visiskai ne prie ko, o tiesiog paprase del kazkokiu tai priezasciu pasaugoti senovini paveiksla. Itarimas tik todel, kad tai ivyko netrukus po Mikutaviciaus nuzudymo.

 10. Pilnatis
  Posted lapkričio 1, 2009 at 00:37 | Permalink | Atsakyti

  Tai tas paveikslas buvo iš tos Mikutavičiaus kolekcijos?

 11. Posted lapkričio 1, 2009 at 00:47 | Permalink | Atsakyti

  Negaliu atsakyti, nezinau. Gal Ieva galetu atpazinti pateikus? Ji turetu buti ji gerai isiminus kaip menininke. Nera abejoniu, jog ji mate paveiksla.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: