Išsipildžiusių vilčių metinės


Pries 3 dienas, lapkričio 7 dieną, įvyko Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos 102-osios metinės. Nesumeluota bus pasakius, kad šis įspūdingas įvykis tapo kolosaliniu Lietuvos gyvenimo pokyčiu priežastimi: praėjus 30 metų Lietuva tampa iš atsilikusios agrarinės Smetonos valdomos šalies modernia industrine valstybe su aukštu pragyvenimo lygiu ir plačiomis galimybėmis kiekvienam gyventojui. Verta paminėti, ką visgi dave Tarybų valdžia Lietuvos gyventojams, kuri atsirado po Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos:

 1. Nemokamas švietimas ir sveikatos apsauga visiems ir kiekvienam;
 2. Nemokamo būsto pateikimo garantija visiems, kuriems jis būtinas;
 3. Absoliutus bedarbystės nebuvimas;
 4. Socialinė jaunos šeimos apsauga, stiprinanti jos patvarumą ir skatinanti gimstamumą.

Šie punktai galėtų būti švyturiu bet kokioms partijų programoms ir pažadais, taip pat etalonu sulyginimui su šiuolaikinio gyvenimo jungu, apgaule ir per žudynes užmauto Vytauto Landsbergio Lietuvos žmonėms.

Visa valdžia liaudžiai, o ne V. Landsbergio banditams!

Pjautuvas ir kūjis

Reklama

24 Comments

 1. Posted lapkričio 10, 2009 at 18:55 | Permalink | Atsakyti

  Ojojoj…Du kartus perskaičiau, bet taip ir likau nesupratęs ar čia rimtai ar juokais. Tik tiek pasakysiu – man atrodo 3. punktas kažkaip klaidingai… Na jis nelabai dera prie 1, 2 ir 4 punkto.

 2. Posted lapkričio 10, 2009 at 19:16 | Permalink | Atsakyti

  Ha ha, aciu! Priklaidziojau.
  O siaip tai, kas cia juokingo gali buti? “Didzioji Spalio socialistine revoliucija tapo masiniu zudyniu, asmens laisviu suvarzymu, bei zmoniu genocido bla bla bla pradzia“ – taip teisingiau?
  Mano karta ir pries tai buvusi yra Spalio revoliucijos proanukiai – visiskai kitokie zmones, nei dabartine, prie V. Landsbergio gimusi karta (nors reikia pasakyti, kad jie nera blogi, nes pagimdyti visgi to paties kraujo – tarybiniu zmoniu). Dabar ateinantys Coca-cola kartos zmones sunkiai bus galima pavadinti net zmonemis – nes tokiomis nezmoniskomis salygomis, sukurtomis antzmogio V. Landsbergio idiegto adamko – pedofilinio rezimo, normalus zmones kazin ar gali isaugti. Taip, kad ateinancios kartos daugumai, greiciausiai, sie punktai teatrodys kaip fantazija, fikcija. Juos gasdins nebutomis milijoninemis aukomis ir kitais proliberaliu kliediniu pasaku elementais.

 3. Uosis
  Posted lapkričio 11, 2009 at 08:27 | Permalink | Atsakyti

  Taikliai surašyta. Respect. Landsbergio pakalikams ta simbolika – kai peilis į širdį.

 4. Posted lapkričio 11, 2009 at 09:39 | Permalink | Atsakyti

  punktai tai geri, bet vistiek skyrėsi nuo praktikos.

 5. ass
  Posted lapkričio 13, 2009 at 11:23 | Permalink | Atsakyti

  …del manes, gali grizti tie laikai nors ir rytoj !

 6. neutrALUS
  Posted lapkričio 13, 2009 at 18:24 | Permalink | Atsakyti

  Andriu i valdzia!!!

 7. Commie
  Posted lapkričio 13, 2009 at 21:10 | Permalink | Atsakyti

  1. Nemokamas švietimas ir sveikatos apsauga visiems ir kiekvienam;
  Ir dabar yra nemokamas švietimas gerai besimokantiems. Nemanau, kad tada visiems buvo prieinamas. Nekonkrečiai rašo: koks švietimas?

  2. Nemokamo būsto pateikimo garantija visiems, kuriems jis būtinas;

  Kaip suprast “būtinas“? Kokie kriterijai? Ir koks būstas? Kokio lygio? Kokiomis teisėmis?

  3. Absoliutus bedarbystės nebuvimas;
  Bedarbystė turi būti, nes tinginiai tikrai per prievartą nesukurs teigiamo produkto. Kas iš to, kad nebuvo? Vistiek neefktyvi ekonomika buvo. Ir sugriuvo galiausiai. Paradoksas: bedarbystės nėra, bet ekonomika sugriūna, o ten, kur yra nesugriūna.

  4. Socialinė jaunos šeimos apsauga, stiprinanti jos patvarumą ir skatinanti gimstamumą.
  Reikia konkretizuoti. Kuo dabar skiriasi. Kaip suprantu tada nebuvo tokių motinysčių pašalpų kaip dabar yra. Kas beje ir labai stebisi visi iš tų laikų žmonės. Įdomu kuo tas patvarumas grindžiamas?

 8. Posted lapkričio 13, 2009 at 22:05 | Permalink | Atsakyti

  1. O kam tau konkreciai? Vidurinis buvo nemokamas ir aukstasis. Ir profesinis.

  2. Na visiems, kas neturi kur prisiglausti. Vat, as, neturiu kur prisiglausti ir mane priglaude. Nes benamis. Tai ir tada taip pat.

  3. Tai cia ne tau spresti, kas gerai dirba ar ne. Kaip taisykle, tokie kaip jus maziausiai dirbate. Ir is kur pas tame tiek ekonomikos ziniu? Kodel tada nenori Markso Kapitala paskaityti palyginimui?

  4. Oi oi oi! Viska reikia konkretizuoti tamstai. Kuriam galui? Uz dabartine motinystes pasalpa nepragyvena nei motina nei kudikis. (Tiesa, pastarajam pacios gamtos mityba uzgarantuota iki dvieju metu, taciau motinai juk irgi reikia misti. O is ko? Tai va, anksciau pramisdavo, o dabar – ne. Stai tuo ir skiriasi. O patvarumas grindziams valstybes demesiui pilieciams. Dabartine valstybe ant zmoniu tiktai sika. Ji mano turinti tam teise. Ar paaiskejo?

 9. Donatas
  Posted lapkričio 14, 2009 at 15:14 | Permalink | Atsakyti

  jau nervinti pradeda. Visoki turtingųjų tėvelių rašinėja ir partizanų giminės, kad SSRS buvo blogiau negu dabar. Tai aišku, kad jums turtuoliams geraiu dabar viskas. O kada pagalvojot apie paprastą darbininką dabar? Kada darbdavys gali bet kada atleisti arba tyčiotis? Išeisi kažin ar rasi kitą darbą… Dabar dirbi už centus, o darbdaviai nuperka tavo darbo jėgą…Net vaiką kažin ar galėsiu išleist kai baigs vidurinę šiais metais į aukštąją….

  • Posted lapkričio 14, 2009 at 19:04 | Permalink | Atsakyti

   Tai o ko tu nori? Kad kiti, kurie dirba ir uždirba už tave daugiau sumokėtų už tavo vaiko mokslus? Aš neesu turtingas, aš turiu loginį mąstymą. Kažkas juk turi už viską sumokėti. Kaip jūs suprantate žodį “nemokamas“? Nemokamas būna tik sūris pelėkauttuose, Jeigu negali išleist vaiko į mokslus į aukštąją, gal jam nereikia jos? Kodėl negali eit į kitą mokyklą? Neaiškinkite man, kas SSRS laikais visi buvo su aukštuoju. Ir net nesuvokiu kokia prasmė iš aukštojo tais laikais? Jei vistiek liksis lopu, kuris pirks levus produkutus ir deficito nematys. Kokia prasmė? Jeigu negali išleist vaiko, važiuok į užsienį. Arba tegu vaikas emigruoja ir ten nemokamai galima mokytis.Kas nepatinka? Lietuvoje ekonomika sugriauta dėl nusikalstamų klanų ir SSRS įtakos, ir nemokamo mokslo čia tikrai nebus visiems. Tai neįmanoma. Jeigu jūs turite idėjų kaip tai padaryti, prašom. Jeigu Lietuvoj žinote, kur yra naftos, dujų ar dar ko nors, tai prašom, parodykite, kur. Partizanų giminės? Turtingų tėvelių giminės? Už diskriminaciją tokius tamsius individus reik į teismą tik greičiau, nes jie diskriminuoja žmogų pagal bet kokius požymius. Suvoki tu ką rašai? Koks skirtumas kaip buvo SSRS, jeigu to nebėra? Kurk Lietuvą šiandien. Nesugebi, užleisk vietą. Turtuoliams..? O tu tinginys, kad sugebi tik minimaliai uždirbti? Ar tavo protinės galimybės neduoda daugiau? Tai kuo kiti kalti? Tas, kuris sugeba turi už save ir už tave uždirbt? Neatrodo apgailėtinai? Tai suvokite realybę jūs pagaliau. Ekonomika jei Lietuvos būtų kaip Norvegijos, tai Lietuva visiems duotų tą nemokamą išsilavinimą. Bet yra ribos ekonomine logika paremtos. Suprantate? SSRS buvo SSRS. Iš vis tikrai nesuprantu, kokia prasmė iš aukštojo SSRS laikais? Jeigu vistiek kaip šuva negalėtum pirkti visko, kiek dabar. berods fizinį darbą dirbantys tada buvo labiau vertinami, kiek pamenu.

   1. Nemokamas mokslas yra ir dabar visiems prieinamas. Kas nori gali baigti vidurinę mokyklą ir jei gerai baigė, įstoti į aukštąją. Kas nesugeba, gali įstoti aukštąją NEMOKAMAI užsienyje. Nes Lietuvos EKONOMIKA KOL KAS NEGALI TO PADARYTI KAD VISI GALĖTŲ NEMOKAMAI MOKYTIS.
   Nemokama sveikatos apsauga ir dabar yra, bet ji yra ganėtinai skurdi, beje paveldėta nuo SSRS laikų. Žodis “blatas“ tikrai ne iš Smetoninės Lietuvos atėjo. Nepi*kite proto man dėl to. Iš anksto įspėju. Kokybė apgailėtina ir dėl to, kad daug tinginių Lietuvoje nesuneša į bendrą katilą mokesčių, todėl tas pats ir su Švietimu neįmanoma užtikrinti nemokamo ir kokybiško. Ir juolabd nemokamo visiems. Tai ekonomiškai nepagrįsta. Ar mėginote nemokamai gydytis? Reik kyšius mokėti. O ar runkeliai skundžiasi? Nes visi lopai juo SSRS užaugę nemoka kovoti už save.

   2. Nemokamas būstas buvo valstybės visų pirma. Ir jį reikėjo uždirbt, daug metų dirbt darbe. Be to tas būstas buvo šūdas. nes negalėjai turėt namo, nuosavo namo. Ir butas buvo blokiniame name, Kartą amerikietis pasakė man: pas mus tik negrai tokiuos gyvena. Tai gal ir nieko? Nemokamai bet ir vėl: apgailėtina kokybė. Ir ką…? Kodėl visi turi turėti nemokamai? Jeigu dalis nori turėti savo, bet mokamą. Pagauni? Kodėl namo negalėjau turėt? Kodėl? Nes tinginys girtuoklis irgi buto norėjo?

   3. Bedarbystė turi būti. Nes tinginiai, alkoholikai ir neiniciatyvūs žmonės turi gauti pašalpas, o ne dirbti ir vaizduoti, kad jie dirba. Jie yra pašalpiniai žmonės, nuo mažų dienų kaip vaikai pripratę, kad jiems moka pašalpas. Nes protas neleidžia daugiau nieko pasiekt. Kokia prasmė tokį žmogų versti dirbti? Tegu toliau sėdi ir merdėja. Reik jam pašalpą mokėt, kad neeitų vogt. O jei pavagia tai uždaryt į kalėjimą ir kad ten dirbtų nemokamai.

   4. Kokia ten socialinė tos šeimos apsauga..? Darželyje reikėjo stovėti eilėje, nemokėjo pašalpos padorios motinai. Kas ten per dėmesys šeimai? Juokinga. Ir nemanau, kad tų darželių buvo pakankamai. Kaip čia bandoma vaizduoti. Pašalpos skurdžios. Darželių nepakankamai. Kas iš to? Koks čia požiūris? Kad visi gali vaikus gamintis? O ar visiems reikia tų vaikų? Pampersų tada nebuvo, ir abejoju ar būtų, nes visokie dalykai, kurie palengvintų vartotojo gyvenimą, buvo skurdžiai patiekiami, nes žmogus tada nerūpėjo. Pagaunate?

   • Posted sausio 18, 2010 at 13:37 | Permalink

    1. CCCP turtas neatsirado is nieko, tai sukure kolukieciai, darbininkai, tremtiniai.
    2. LTSR buvo tas pats, veike mafija, reikejo kysiu, visur buvo “blatas“.
    3. Tas pats ir dabartineje Lietuvoje..

 10. Posted lapkričio 14, 2009 at 20:10 | Permalink | Atsakyti

  Yra cia atsakymu parasyta i tavo komentarus. Gali susirasti.

  • Komunistė moteris šio puslapio autorė
   Posted lapkričio 15, 2009 at 14:23 | Permalink | Atsakyti

   Aš tau dar kartą pakartoju, kad tu suvoktum. Moteriškų pasisakymų venk daugiau. Ok?

   1. Nemokamas mokslas yra ir dabar visiems prieinamas. Kas nori gali baigti vidurinę mokyklą ir jei gerai baigė, įstoti į aukštąją. Kas nesugeba, gali įstoti aukštąją NEMOKAMAI užsienyje. Nes Lietuvos EKONOMIKA KOL KAS NEGALI TO PADARYTI KAD VISI GALĖTŲ NEMOKAMAI MOKYTIS.
   Nemokama sveikatos apsauga ir dabar yra, bet ji yra ganėtinai skurdi, beje paveldėta nuo SSRS laikų. Žodis “blatas” tikrai ne iš Smetoninės Lietuvos atėjo. Nepi*kite proto man dėl to. Iš anksto įspėju. Kokybė apgailėtina ir dėl to, kad daug tinginių Lietuvoje nesuneša į bendrą katilą mokesčių, todėl tas pats ir su Švietimu neįmanoma užtikrinti nemokamo ir kokybiško. Ir juolabd nemokamo visiems. Tai ekonomiškai nepagrįsta. Ar mėginote nemokamai gydytis? Reik kyšius mokėti. O ar runkeliai skundžiasi? Nes visi lopai juo SSRS užaugę nemoka kovoti už save.

   2. Nemokamas būstas buvo valstybės visų pirma. Ir jį reikėjo uždirbt, daug metų dirbt darbe. Be to tas būstas buvo šūdas. nes negalėjai turėt namo, nuosavo namo. Ir butas buvo blokiniame name, Kartą amerikietis pasakė man: pas mus tik negrai tokiuos gyvena. Tai gal ir nieko? Nemokamai bet ir vėl: apgailėtina kokybė. Ir ką…? Kodėl visi turi turėti nemokamai? Jeigu dalis nori turėti savo, bet mokamą. Pagauni? Kodėl namo negalėjau turėt? Kodėl? Nes tinginys girtuoklis irgi buto norėjo?

   3. Bedarbystė turi būti. Nes tinginiai, alkoholikai ir neiniciatyvūs žmonės turi gauti pašalpas, o ne dirbti ir vaizduoti, kad jie dirba. Jie yra pašalpiniai žmonės, nuo mažų dienų kaip vaikai pripratę, kad jiems moka pašalpas. Nes protas neleidžia daugiau nieko pasiekt. Kokia prasmė tokį žmogų versti dirbti? Tegu toliau sėdi ir merdėja. Reik jam pašalpą mokėt, kad neeitų vogt. O jei pavagia tai uždaryt į kalėjimą ir kad ten dirbtų nemokamai.

   4. Kokia ten socialinė tos šeimos apsauga..? Darželyje reikėjo stovėti eilėje, nemokėjo pašalpos padorios motinai. Kas ten per dėmesys šeimai? Juokinga. Ir nemanau, kad tų darželių buvo pakankamai. Kaip čia bandoma vaizduoti. Pašalpos skurdžios. Darželių nepakankamai. Kas iš to? Koks čia požiūris? Kad visi gali vaikus gamintis? O ar visiems reikia tų vaikų? Pampersų tada nebuvo, ir abejoju ar būtų, nes visokie dalykai, kurie palengvintų vartotojo gyvenimą, buvo skurdžiai patiekiami, nes žmogus tada nerūpėjo. Pagaunate?

   • Posted lapkričio 15, 2009 at 14:41 | Permalink

    O aš tau jau atsakiau. Kam tu verti mane turėti seksą su tavimi?

 11. Donatas
  Posted lapkričio 15, 2009 at 21:29 | Permalink | Atsakyti

  Norvegijoj pusė stambių įmonių nacionalizuota, todėl suteiktos socialinės garantijos

 12. Posted sausio 18, 2010 at 13:39 | Permalink | Atsakyti

  – neatrodo rimtai tas, kuris pareiskia tokias tezes…

 13. andrejus
  Posted vasario 8, 2011 at 11:58 | Permalink | Atsakyti

  Jeigu ieskate gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 6litus. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
  Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita
  kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute
  ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
  nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas.
  Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
  patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar
  apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
  O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
  As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite
  vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami.
  Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite
  instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite – tai paprasta.
  Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
  indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…
  Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
  neprarandate, bet tai tikrai dirba.
  Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
  jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
  Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
  Yra trys paprasti zingsniai:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
  2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt.
  Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa
  tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia – tai visiskai
  legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate

  (1).LT4773000101 24939575
  (2).LT817300010103291085
  (3).LT377044000134646881
  (4).LT257300010125170443
  (5).LT317290000018710862
  (6).LT217044000256648822
  Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
  perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
  o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
  saskaitos numeri.
  3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
  Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
  skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite – kuo daugiau informacijos pasklis apie si
  straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
  Darbo patirtis (metais): 1
  Darbovietes: darbas internetu
  Gimtoji kalba: Rusu
  Kitos kalbos: Lietuviu

  • Posted vasario 27, 2011 at 22:41 | Permalink | Atsakyti

   Finansinių piramidžių/grandinių spamas. Trint tokius komentarus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: