Pasaulis religinio fanatiko akimis


Religinis fanatikas Tomas Viluckas mėgsta tyčiotis iš Lietuvos gyventojų, gyvenančių skurde.

Religinis fanatikas Tomas Viluckas mėgsta tyčiotis iš Lietuvos gyventojų, gyvenančių skurde.

Po to, kada 40 nuošimčių apklaustų Rytų Vokietijos gyventojų pareiškė, jog tarybiniais laikais gyvenimas buvo geresnis, vienas kardinolas neiškentęs suriko maždaug taip: „Užsičiaupkit, kvailiai! Jūs net patys įsivaizduojat, kaip blogai tada gyvenote!“ Žodžiu davė suprasti – esate durniai…. Lietuva irgi turi savų politinių psichopatų, taip pat – religinių fanatikų. Bene žymiausias yra žmogus su nuo tikėjimo iškreiptu veidu Tomas Viluckas. Nors yra vedęs ir Netloge seksualinę orientaciją pažymėjęs kaip heteroseksualia, tačiau myli Jėzų. Ši religinė pusprotybė, amžiais kontempliuojati neišsprendžiamą aritmetinę problemą „vienas trejuose, tačiau visi trys yra vienas“, šiandieną paskelbė savo analizę apie gyvenimą LTSR. Fanatikas apie žmones, prisimenančius, jog tarybiniais laikais žmonių materialinė padėtis buvo geresnė, teigia:

„Jie išgyvena kolektyvinę amneziją, atminties praradimą, užmarštį, nes pamiršta eiles parduotuvėse, kurių lentynose švilpaudavo vėjai, maisto ir deficitinių prekių talonus, visuotinį skurdą, tūkstantines eiles gauti paskiras būstui arba pergalei loterijoje prilygstantį leidimą įsigyti automobilį. Visa ši “nabagystė“ kas antram šalies gyventojui atrodo ekonominė gerovė, palyginti su nūdiena…“

Tokia religinio fanatiko, greičiau – iš daugumos žmonių besityčiojančio psichopato nuomonė, neturėtų būti svarstytina. Tai tautos išgama, turinti būti prisimintina bet kokioje situacijoje. Išgama Tomas Viluckas teigia apie žmones, kurie apklausoje sudarė 78 nuošimčius pareikšdami, jog sutiktų demokratines „vertybes“ keisti į materialinę gerovę, kad:

„šie žmonės sutiktų gyventi kiniško sukirpimo valstybėje ir dėl geresnio duonos kąsnio aukotų žmogaus laisves.“

Tai nuo gero gyvenimo ištinusio sočiaus spjūvis į alkano veidą su patyčios šypsena iškreiptame veide. Tokie išgamos, kaip Tomas Viluckas ir sudaro didžiąją Lietuvos nelaimių priežasties dalį. Fanatikai, psichopatai, pasmerkę didžiąją Lietuvos gyventojų dalį badui, skausmui ir nepritekliui vardan kažkokių nematomų „idealų“ neturi turėti teisės ramiam gyvenimui.

Reklama

4 Comments

 1. m
  Posted lapkričio 16, 2009 at 19:17 | Permalink | Atsakyti

  klausimelis:
  kur pas mus demokratine laisve? Priesingai cia negali manyt, arba reikstis, nes iskart busi nubaustas. nei pries zydus negali pasakyt, nei pries cigonus, nei koki valdininka apibudint.

 2. Laima
  Posted lapkričio 18, 2009 at 15:36 | Permalink | Atsakyti

  Nepamačiau nei vienos priežasties, dėl kurios žmogų, įvardintą vardu ir pavarde, vadinasi visšai, būtų galima vadinti išgama.Pamatyčiau apie save kažkokio nevykėlio panašų straipsnį, sėdėtų teisme.

  • Posted lapkričio 18, 2009 at 21:37 | Permalink | Atsakyti

   Na nepamatei, tai nepamatei, ka jau darysi. Kiekvienas mato skirtingai.

 3. Edita
  Posted birželio 9, 2013 at 15:37 | Permalink | Atsakyti

  Sis straipsnis tik irodo, kad proto neigalumas blogiau uz kuno neigaluma

One Trackback

 1. […] Ten savo nuostabai išvydau savo nuotrauką su užrašu “Religinis fanatikas” o straipsnyje buvau išvadntas: “politiniu psichopatu”, “religine pusprotybe”, “besityčiojančiu […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: