Pasaulis pagal religinį fanatiką


Tomas Viluckas

Religinis fanatikas su nuo tikėjimo perkreiptu veidu pareiškė viešai pasipiktinimą mano įrašu. Dieve mano, švenčiausia mergele Marija, štai sulaukiau dar! Kažkas vėl piktinasi. Dar vienas išputęs veidas nepatenkintas kada buvo apvadintas, ką tik po to, kad viename iš Lietuvos dienraščių išvadino didžiąją dalį žmonių gana įprastu pavadinimu – ligoniais. Švenčiausia sušikta nekaltybė! Nuo maldų nukaršusi smegeninė! Kiekvienas puspročiams skirtos sistemos atstovas jaučiasi turįs tik jiems duotą privilegiją – pasijusti dievu, ir, savaime aišku, žvelgti į kitus susidievinusiu žvilgsniu, nepraleidžiant progos (kaipgi be to!) implikuoti kaltės jausmą kitiems. Tai yra visos Europos tragedijos išraiška: žmogus pasidarė dievu ir pradėjo šikti ant kitų. O banda fanatikų stengiasi tęsti tuo pačiu keliu. Neliečiamieji. Jų veidas amžiais užsiėmęs viena veikla: ora at labora. Tai lotyniškai. Lietuviškai būtų – ignoruok viską ir tegalvok kaip uždirbti pinigų. Skurstantis ar alkanas tebus tik kliūtis tokiai krikščioniškai užduočiai. Taigi, Tomai Viluckai, ora at labora toliau. Už liaudies apšikinėjimą dabar gerai mokama. Iki kol jai vieną dieną pabos.

Reklama

16 Comments

 1. Posted lapkričio 19, 2009 at 10:19 | Permalink | Atsakyti

  kas cia per issigimeliskas straipsniukstis?

 2. Posted lapkričio 19, 2009 at 10:26 | Permalink | Atsakyti

  Manau cia rase sugedusio proto ir neturintis nuovokos .Taip gali rasyt tik fanatikas komunistas ar masonas- sektantas

 3. G.
  Posted lapkričio 19, 2009 at 23:26 | Permalink | Atsakyti

  Kalbi (rasai) gerai, bet ne ten saudai. Kuo gi sitas vargsas tau nusikalto?

 4. Posted lapkričio 19, 2009 at 23:33 | Permalink | Atsakyti

  Pasitaike po ranka, kada bloga nuotaika buvo.

 5. Posted lapkričio 21, 2009 at 20:00 | Permalink | Atsakyti

  Patinka man tavo straipsniai.Parašyk prašau ką galvoji apie “Frontą“ ir kitus lietuviškus kairuolius.

 6. Posted lapkričio 21, 2009 at 20:41 | Permalink | Atsakyti

  „Frontas“ yra maždaug štai kas. Paleckis padarė porą esminių klaidų pačioje pradžioje. Be to, netikiu juo. Bet tai yra gerai, kad, pagaliau kuriasi kairiosios pajėgos, kad ir kokios jos bebūtu.

 7. FRONTAS
  Posted lapkričio 22, 2009 at 11:58 | Permalink | Atsakyti

  čia ne frontas , andriau ,
  o tu pats
  o tavo gyvenimėlis su paplavoku ,
  skęste skęsti savo izdavonėnių , savo paniekos , pagiežos , atrūgų tirščiuose esi užsiciklinęs , lyg koks viskuom nepatenkintas pensijinio amžiaus žmogėnas( kuris be perstojo graužia kitus ir pats graužiasi praeitimi ) .
  Lyg ir seniai suaugai , a ne , bet tie pykčiai ir izdavonės savo mylimai ,jos „ vietiniam„ ,„alkoholikui“ , „mokslininkui“ „tėvui“ , neapykantos rusams ir azijatams , lietuviams ….pūliais , jau nebe žodžių srautais kraujuojančiais iš tavo sudiržusios paniekintos apkandžiotos širdies
  …traukte traukia tuos pačius šūdus ir šūdinus santykius į savo gyvenimo valtį dideliame gražiame uoste
  http://twitpic.com/5uwmg

  Nesi pedarastas fizinis , bet esi pats tikriausias ŽODINIS pederastas , lietuviškai liaudiškai įvardinat , esi Žodžių Ištvirkėlis , visiškai nesiskiriantis nuo tų tikrų fizinių pederastų , kuriems nebesvarbios jokios moralinės ribos .
  Daugelis komentatorių labai netaikliai pastebi , kad esi nepraustaburnis , iš tikro jie tik vynioja tikrovę į vatą ..esi grynas ištvirkaujantis ( tarp kitko turi ko gero ne vieną gabumą) Žodžių Pasmirdėlis , nes duodiesi per burną žodžių šūdams atrajoti .

  Tu įsitikinęs kad kažkas sugriovė tavo talentingą gyvenimą , jį apvėmė , nusivalė kojas . Gali būti , kad taip ir atsitiko ..o dabar atėjo tavo eilė šikti kitiems į jų gyvenimus ???
  Neapykanta susitvenkė , nes šūdina kanalizacija užsikimšo ??? Bet žinok šūdas teka Meilės vamzdžiais .Andriau , kada ir kur pametei save savo Meilę , kad dabar turi žodžiais rūrinti kiekvieną sutiktą , kaip koks pederastas ??? Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Ar tu buvai Azijoj abejoju , nes ten už vieną vienintelį nepagarbų žodį gali per akimirką atsirasti su perpjauta gerkle .

  Tavo įsivaizduojama laisvė absoliučiai be jokios atsakomybės … , tad būtų geriau , kad nebevaidintumi kad tau rūpi LAISVĖ ir TIESA ,nes tu vėl ir vėl peržengi nematomas žodžių ribas , už kurių prasideda žmogaus niekinimas, pizdavojimas ir žodinis tvirkinimas ,tad „nebeklausk kam skambina varpai , jie skambina kiekvienam iš mūsų .“(E.Hemingvėjus „Kam skambina varpai )

 8. Posted lapkričio 22, 2009 at 13:45 | Permalink | Atsakyti


  O tu pats… o tavo… o pas tave… Tai gerai žinomas savigynos būdas. Maždaug kaip tame filme su Jurijumi Nikulinu: „Nevinavata ja! ON SAM PRISHOL!“
  O tu viską, žinoma, matei ir tylejai. Kaip įprasta. Kaip Paleckis. Pakol ėdalo buvo – viskas buvo zjb. Olga šalia gulėjo, viskas buvo zjb. Viena dieną Olga parodė, kad piniginė per plona pasidarė; nuėjus pas AMB buvo pravytas, taip gimė Frontas atstovauti „darbo žmonių“ interesus.
  Atsiprašau, kodėl skundžiamasi mano dienraščiu tada, kuris gimė analogiškai? Kodėl tokia nelygybė? Kiek skirtumo tarp „žodinio pederastizmo“ ir „darbo žmonių interesų gynimo“? Tas pats bybis, pasakytų skeptikas.

  „Šūdas teka meilės vamzdžiais“ ho ho ho, oi čia geras! Krikščioniškas, matyt? Šūdas teka, autoriau, kanalizacija, o ne meiles vamzdžiais ha ha ha ha ha! Ir gyvendamas tokioje šūdinoje visuomenėje – tu šūdą gausi. Tokią visuomenę reikia naikinti. Fiziškai. T.y. ne visuomenę, o ją kuriančius išsigimelius – ar galiu nepaminėti pavardžių dabar? Nes reikia būti labai naiviu tikint, kad šie žmonės turėjo intencijų nors kažkokiam gėriui sukurti. Ar kitų gyvenimus gerinti. Jie buvo tik trypiami. Talentingi tame tarpe. O koks gyvenimas bebūtų, kieno jis bebūtu, tačiau sutryptas kitų jis gali reikalauti keršto. Tai gamtos suteikta teisė.

  Tik dabar (pabaigdamas) supratau, kuo mane kaltina. Ha ha ha ha! Seksualinis priekabiavimu! (Žodiniu tvirkintoju). Eik tu na… autoriau. Man varpai skambina, bet tau dėl to, neturi būti didelio džiaugsmo. Gali atsitikti, kaip Ievos tėčiui, kuris man telefonu mestelėjo: „Vsio, dlia menia ti uze umer!“ Praėjo trys metai ir pirmas numirė jis. Dėl didžios nevilties vėžys jį suėdė.

 9. FRONTAS
  Posted lapkričio 22, 2009 at 16:34 | Permalink | Atsakyti

  Nepyk ,Andriau , atleisk ,
  bet pats prisipažinai , kad mėgsti eksperimentus su tinklaraščiu( ir su gyvais žmonėmis )…
  Aš ir mėgstu ir Dostojevskį (ypač brolius Karamazovus) ,ir Stalkerį (Strugackių knyga man labiau patiko nei filmas ) ,ir dar „Stepių Vilką“H.Hesės
  Dėl Ievos tėvelio , aišku kaip blynas , kad neteisus šitaip mėtydamasis kirbulikais , tikriausiai net neatsiprašė ..
  Bet aš mokytojams iš savo vidurinės labai seniai atleidau ,prisimenu ar ne penktoje klasėje vienas nevala tyčia apspiovė karkalais mane kai lipau laiptais , aš ramiai sugrįžau ,parodžiau į spiaudalą ant peties ir ramiai sakau „nuvalyk “ …ir prasidėjo „valymo“ muštynės iki kraujų ..tada išdygo auklėtoja lyg iš po žemių ,griebė mums abiem už galvų ir sudaužė iš visų jėgų kaktom …Bet aš atleidau seniausiai tą suaugusio žmogaus (ar sistemos) neteisybę ..Auklėtojai nusispjauti buvo , kad mokykloje reikėjo kovoti už savo orumą …o tie kurie pasiduodavo , iš tų jėga atimdavo pinigus … Bet nebėra jokio pykčio , tiesiog gaila tokių žmonių , tokių silpnadvasių mokytojų, šiaudadūšių ..tik tiek .
  O ką daryti vyrams , kurie pareina namo , o žmona lyg kiaušinienę keptų , porina , žinai , pasidariau abortą , o tas vyras net nežino , kad jo mylima moteris buvo nėščia ..čia kas ??? Nužudo tavo kūdykį tavo moteris ir ką , nieko ? Kas čia per šūdas meilės vamzdžiais teka ?
  Ai , ką čia berašinėsi , tiktai kūdykio gaila , galėjo ąžuolu Lietuvoje išsiskleisti ,ir duonos būtų atsiradę..

  stiprybės

 10. Posted lapkričio 22, 2009 at 18:21 | Permalink | Atsakyti

  Man tai px. Bet su panasiomis ispazintimis geriau ne pas mane, o pas koki nors religini fanatika. Jie visada turi ka pasakyti panasiomis temomis.

 11. FRONTAS
  Posted lapkričio 23, 2009 at 11:41 | Permalink | Atsakyti

  Ernestas Hemingvėjus „KAM SKAMBINA VARPAI “
  Ši knyga skiriama Martai Gelhorn
  „Nėra žmogaus , kuris būtų atskira Sala ;kiekvienas esame gabalėlis Kontinento ,žemės dalis ;jeigu Jūra bent Grumstą nuplautų ,Europa mažesnė taptų ; taip pat jei užlietų Iškyšulį arba nugriautų Dvarą – tavo draugų ar tavo paties ; kiekvieno žmogaus mirtis nusineša dalelę manęs , kadangi aš priklausau Žmonijai .Ir todėl niekados neklausk , kam skambina varpai : jie skambina tau .“
  Džonas Ridas
  P.S. …prie ko čia išpažintis ? prie ko čia tas poxui (px)?
  prie ko čia tas siuntinėjimas , ką tu koks sušiktas biurokratas ? A tu žmonių kalbos nebeįkandi ..viskas apie tavo skausmelius bybį ir tavo šyzą turi suktis ? ..esi nuo proto nušokęs … nieko gyvenime nepasiekei ,o norisi būt dideliu bybiu , a ne ?
  Tu pamanei , kad aš tau grasinu su tais varpais , bet kad tu net lietuviškai skaityti nebemoki . Iš vis man įdomu kiek tu klasių baigei , kad tavo žodynas bybiais vis baigiasi , lyg kokio iškrypėlio , vaidinančio , kad rūpi Tiesa ir Teisingumas , nė bybio tau nerūpi , bet reitingus savo snargliui kali lipdamas per svetimas temas ir žmonių galvas , nes pats nesugalvoji originalių temų .
  Esi šyzovas paplavokas mulkinantis auditoriją …ko gero tikras VAMPYRAS , t.y. Emocinis vampyras siurbiantis kitų kraują ir ..kažkoks dvasinis paliegėlis , kuriam viskas PX . Galėtumi savo tinklraštį pervardinti į PX , o ne vemti į „Labas“ ir tuo labiau į „Lietuva “ . Už ką tave gerbti , net jei ligonis esi .
  Na ir užbaigiu tuo pačiu , tik perfrazuodamas , tu įstikinęs kad varpai skambina tiktai kitiems , todėl juos galima pyzdavoti ( Kedį pats ir apšmeižei pripaišydamas jam žmogžudystę , kurios jis nepadarė , nes Furmanavičiui užkimšo burną kulka , kad netaptų Tiesos liudininku ) .
  Esi toks pat žurnaliūga , bet Meilės varpai skambina ir tau , net jei esi giliai į žmogšūdžių mėlą iki pat ausų savo tinkluose įsipainiojęs .
  Nepyk , Andriau , aštrūs patiekalai išeis tik į sveikatą , žinia jie užmuša vidinius parazitus .
  Prasmingos dienos , neprarask to ryšio su kitais , nes nieko daugiau , anot Džono Rido šiam pasaulyje nėra.

 12. Posted lapkričio 23, 2009 at 12:15 | Permalink | Atsakyti

  Tai ir sakau, visos tavo iškalbos susiveda į viena: tu esi! tu esi! tu esi!
  O tu į save paižiūrėk. Ir plaukiok savo meilės šūdų vamzdžiais. Šis dienraštis ne silpniems žmonėms skirtas, tad neskaityk, prašau, jeigu jis neigiamai tave veikia. Dar susiurbsiu, ha ha ha!

 13. FRONTAS
  Posted lapkričio 23, 2009 at 15:59 | Permalink | Atsakyti

  nebevaidink protingą ar durnių , gerai , px pasiuntei mane asmeniškai , o ne kažkokį nususį BLOGĄ , aš tau ne mėsos gabalas … tu pats tik dangstaisi susmirdusiom blogerio iškabom „labas lietuva “ , tai jei jau tokį kietą trokšti vaidinti , tai ir rašyk „labas mano šūde lietuva “ ..per skystos literarūrinės blauzdos , a ne , tai belieka tik mulkinti kitus , visus pienburnius , „o mokytojau , pasakyk man kas yra „frontas “ ir ką aš turiu galvoti“ . ..zombių mokytojas
  Nereik man tavo vėmalų patarimo , turiu sveiko , neišvemto maisto …
  Na nepyk , Andrėj , juk tu mėgsti aštrius patiekalus , a ne ?

  • Posted lapkričio 23, 2009 at 17:47 | Permalink | Atsakyti

   Man į tave nusispjauti. Kaip ir į tavo pamokymus. Man tu niekas, tik vienas iš skaitytojų. Gaminu sau dabar troškinį su avino kiaušais kurio padažė ir, atvirai pasakius, man tikrai yra nusispjauti. Nieko nemokau, nes pats nieko nedirbu, tiesiog rašau ką galvoju. Visa kita – man pch. kada susitinku su komentatoriais kaip tu.

 14. Kestas
  Posted lapkričio 26, 2009 at 22:47 | Permalink | Atsakyti

  Taip Fronte, Andrius pilnas neapykantos ir islieja ta neapykanta ant kitu zmoniu. Bet galima jam uz tai atleisti, nes toks neapykantos isliejimas vyksta ant to nisipelniusiu zmoniu. Nepyk Andriau, bet pabendravus su tavim as supratau, koks skaudus tau buvo issiskyrimas su mylima moterim. Net po akiniais tau nepavyko to paslepti… Frontas taip pat teisingai kalba, ir aplamai jus abu protingi vyrai,tik be reikalo koliojates viesoje erdveje. Kedzio Andrius neapsmeize, be to dar neirodyta kad zmogzudystes atliko kitas asmuo, o ne Kedys

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: