Ieva Ševiakovaitė – dizainerė per blatą


Viačeslavas Ševiakovas

Lietuvos madų žvaigždyno žvaigždės trumpalaikis blyksnis yra pamatytas daugumos Lietuvos skudurų astronomijos mėgėjų. Mėnesinių spalvos batai, trispalvės vėliavos spalvų brukami apdarai – visa tai bando įpiršti lietuviškosios „Prados“ aliuziją. Na, gal ir gerai. Pačiam irgi kartais tenka įsigyti „Prada“ – per žiemos ir vasaros išpardavimus, kada superbrangūs drabužėliai parduodami už pusę kainos. Kitas dalykas, iš kur ši „Prados“ aliuzija atsirado? Na, visi žino, kad Ieva Ševiakovaitė baigė Dailės akademiją. Per didelius vargus gavo magistrą, muštis prie kurio teko prisidengiant auksine saga. Bronza nudažyta. O ar Ievos Ševiakovaitės dizainerės talentas ne toks pats padažytas? Juk į Dailės akademiją ji nebuvo priimta pirmais metais dėl savo prastų sugebėjimų. (Juk ji pati kažkur spaudoje pezėjo apie norą pasirinkti religijotyrą; nes kunigų seminarijon merginų nepriima.) Ir antraisiais metais Dailės akademijon pateko tik po tėvo, kuris tuo metu buvo prasimušęs prie pinigų, pokalbio su Akademijos rektore; be to ji paprasčiausiai nebūtų buvus priimta. Ievos Ševiakovaitės talentas – tik už blatą, taigi – blatnas. Blatnas dizainas trijų spalvų paletėje.

Ieva Ševiakovaitė. Visas jos dizainerės talentas yra atskleistas per tėvo blatą. Dailės akademijos stojamųjų egzaminų rezultatai parodė, kad ji - tiesiog бездарная личность.

Ieva Ševiakovaitė. Visas jos dizainerės talentas yra atskleistas per tėvo blatą. Dailės akademijos stojamųjų egzaminų rezultatai parodė, kad ji - tiesiog бездарная личность.

Reklama

One Comment

  1. Posted gruodžio 2, 2009 at 21:34 | Permalink | Atsakyti

    Ech, bent jau baigė kažką. Gal šiek tiek ir išjudino galvoj smagračius aukštoji. Priešingai nei daugumos ant mūsų žemės privisusių pidorastėlių ir šiaip, turtingų ponių, kurios iš neturėjimo kas veikt, užsinori savo pigią beskonybę stumt… Dėl talento netalento negaliu nieko sakyti, nesidomėjau jos kūryba…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: