Sulaužytas melas


Suzanna Maiolo

Suzana Maolo (Susana Mayolo). Mergina, įšdrįsusi viena stoti į kovą prieš pedofilus bei kapitalizmo santvarkos autorius. Ar išeis ji sveika iš Vatikano inkvizitorių kamerų - parodys laikas.

Po to, kada vikri Suzana Maiolo (Susana Mayolo) įpusėjusių pedofilų surengtų ypatingų apeigų metu sugebėjo peršokti apsauginį užtvarą, išdurti kelis apsauginius bei sulaužyti kardinolui kojas, taip pat užtvoti popiežiui, Italijos bei Vatikano teisėtvarkai teko skubiai gelbėtis iš situacijos pasitelkiant gerai žinoma metodą – kardomąją psichiatriją. Suzana Maiolo paskelbta psichopate, nepaisant to, kad niekas iš ją pažistančių asmenų negalėjo patvirtinti jokios Suzanos psichinės ligos diagnozės, nebent gal tik beprasmybės ar bejėgiškumo jausmo, kurie yra krikščionių bažnyčios apnuodytos žmonių sąmonės pasekmės, kankinančios didžią dalį jos bendraamžių, kada vienintelė išeitis gyvenime, atrodytų, tėra tik numirti su Kristu. Suzanai nepatiko bažnyčios formuojamos gyvenimo formos ir ji pabandė pasipriešinti. Reikia pasakyti, kad jai pavyko labai daug: sulaužyti kojas nebūtų lengva net ir profesionaliai paruoštam fundamentalistui iš konkuruojančių klanų. Vatikanui beliko tik tyliai pripažinti nuostolius ir iš bejegiškumo apšaukti Suzaną psichine ligone. Suzana Maolo uždaryta gydytis. Ji absoliučiai izoliuota nuo pasaulio Vatikano prašymu (kaip tai primena Vatikano kunigų – pedofių tyrimo istorijas), jai neleidžiama susitikti nei su draugais, nei su advokatais, motyvuojant, kad toks yra jos tėvų prašymas. Įsivaizduojat, 26 metų suaugusį žmogų gali riboti tėvų noras! Kas patikės tokiomis pedofilų užtarėjų paraiškoms! Suzana, greičiausiai yra kankinama dar inkvizicijos gerai atidirbtais metodais; ji bus paleista į laisvę tik pavertus ją į daržovę. Vatikanas šiuos metodus yra puikiai atidirbęs. (Kyla baisus įtarimas, kad baudžiamoji psichiatrija istoriškai kildinama iš Katalikų bažnyčios kovos su „eretikais“ metodų.) Kiekvieno jauno piliečio pareiga yra palaikyti Suzana Maiolo, išdrįsusią stoti į kovą su veidmainių mafija, operuojančia neišprususių žmonių sąmonėmis ir piniginėmis.

Pabaigai norėtųsi paminėti ir kitą kardinolą, šį kartą sėdintį Vilniuje, Gedimino aikštėje ir dar su nesulaužytomis kojomis. Tai jo eminencija, asmuo apsidengęs dorybės kauke, kuris buvo atsiūstas į Lietuvos TSR iš Vatikano specialiai CŽV užsakymu, kad keltų sąmyšį liaudyje ir tokiu būdų prisidėtų prie Lietuvos socialinių – ūkinių infrastruktūrų griovimo. Tai Audrys Juozas Bačkis – šakalas su dorybės kauke. Jo ir jo kompanionų veiklos rezultatus galima aptikti praktiškai visur Lietuvoje. Sunaikinęs lietuvių liaudies galimybę garbingai gyventi, kardinolas, lyg kaulą šuniui numesdamas, tegali jai pasiūlyti tik vieną galimybę – numirti su Kristumi.

Vatikano patikėtinis kardinolas Audrys Juozas Bačkis, specialiai atsiūstas į Lietuvą CŽV užsakymu naikinti lietuvių laudies socialines ir ūkines infrastruktūras. Ar atsiras lietuviškoji Suzana Maiolo pareikalausianti iš šakalo su dorybės kauke atsako už padarytą žalą Lietuvai?

Vatikano patikėtinis kardinolas Audrys Juozas Bačkis, specialiai atsiūstas į Lietuvą CŽV užsakymu naikinti lietuvių laudies socialines ir ūkines infrastruktūras. Ar atsiras lietuviškoji Suzana Maiolo pareikalausianti iš šakalo su dorybės kauke atsako už padarytą žalą Lietuvai?

Reklama

4 Comments

 1. kantas
  Posted sausio 3, 2010 at 21:31 | Permalink | Atsakyti

  kažin kas Lietuvoje užsiims šiuo religingu išpuikusiu pedofilijos tinklu, bet jau netolimoje ateityje žmonės susiprotės kas yra kas

  o kol kas reikia įvesti valstybinį mokestį tikintiems, perimt nuosavybės teisės viso kilnojamo ir nekilnojamo turto iš tikinčiųjų valstybės naudai, nes tikintiems nereikia žemiškų turtų

  gal tada savaime pedofilijos klanas išsilakstys, o bažnyčios taps kultūros paveldo objektais, kur galės sau laisvai lankytis žmonės..

  o kultūros paveldų priežiūrai pasamdyti tvarkos priežiūros įmones ir tiek (apmokant iš tų pačių tikinčiųjų lėšų)

  principas: pinigą reik daryti iš jų , pats geriausias būdas naikinti bet kokį dykaduoniavimą; tie mėsos gabalai su mantijomis yra žmonės, tad gali nuveikt gerus darbus 🙂

  A. Kubilius senai galėjo išmąstyti tai

 2. Shade
  Posted sausio 5, 2010 at 10:28 | Permalink | Atsakyti

  Kunigas lietuvoj tai kaip isisiurbusi erke. Islupti sita parazita nera lengva ir daznai be pasekmiu nepraeina. Taciau blogesnis dalykas yra tas, kad dauguma zmoniu tiki. Sekmadieni rite isejas cigareciu ar sjp… praeidamas pro baznycia matai istisas minias seniu, kiek maziau vidutinio amziaus zmoniu – ir kas BAISIAUSIA gana daug mazu vaiku kurie – kaip faktas pratinami prie religijos nuo pat mazens. Taigi mano nuomone Lietuvoj, net neverta uzsiimti siais reikalais, nes patys zmones yra trumpai tariant atsilike… (nes priesingai ar sveiko proto zmogus leistu kokiam pedikuj kisti jam i burna apsmaukytus savo pirstus ( kaip per komunija )). Ps as komunijos niekad nejau, ta maciau 1 karta dar budamas mazas kai senelis nusivede i baznycia. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartais kai lankiausi baznycioj…(neskaitant tu baznyciu kurias apziurejau exkursiju metu grinai vien del architekturos…)Mano nuomone religija yra pasaulio blogis sekmingai zudantis zmones daugiau nei 30 000 metu…

 3. Posted sausio 18, 2010 at 13:22 | Permalink | Atsakyti

  1. Tycinis koju sulauzymas yra kriminalinis nusikaltimas, o linco teismai pasmerkti net Rusijoje.
  2. Kunigais imta “idarbinti“ KGB atstovus CCCP laikais, dauguma ju tebedirba…

 4. Darius
  Posted sausio 25, 2010 at 19:58 | Permalink | Atsakyti

  Jau didesnes nesamones nesu skaites. Cia arba ant bajirio straipsnis rasytas arba prikolina kazkas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: