Aistros dėl skarmalų Feisbuke


Prieš kurį laiką žiniatinklyje buvo pasirodžiusi naujiena, kad vienas kaunietis kreipėsi į policiją dėl, atseit, šmeižto, pasirodžiusio socialiniuose tinkluose. Startrash.lt duomeninis tai buvo skarmalėlių parinkėjas gerai žinomas Mantas Petruškevičius. „Elitiniam“ stilistui nepatiko, kad Feisbuke buvo sukurtas tinklapis, skirtas Manto „genijui“ pažymėti ir užvadintas „Nekenčiu Petruškevičiaus“. Nėra žinoma kas tame tinklapyje buvo rašoma, kaip ir nėra žinoma, kam iš viso reikalinga tokia veikla, kaip skarmalėlių parinkimas, kada drabužius jums gali ir privalo parinkti pardavėjai tokiose parduotuvėse, kaip Allias Tom ir panašiai. Ko gero, pasirinkti drabužius sudėtinga vadinamuosiuose skudurynuose, kur drabužius teikia gerai žinoma ir daugelyje šalių uždrausta bei persekiojama teisėtvarkos organų organizacija Humana, skelbianti, kad jų pajamos už parduotus už litą konteineriuose ir atliekų maišeliuose surinktus drabužius skirtos vargšams, kada Humanos vadovas Amdi jau ilgą yra laiką ieškomas Danijos policijos, ilsisi savo septynių milijonų eurų vertės relaksacijos komplekse su olimpinio dydžio baseinu Meksikoje. Įsižeidęs Mantas kreipėsi į policiją ir neužilgo Feisbukas (greičiausiai) išdavė besipiktinančios autorės IP adresus, pagal kuriuos netrukus buvo susekta ir autorė. Tai, pasirodo, kaunietė Eglė Sirtautaitė. Įsiutęs Mantas Petruškevičius nusamdė advokatą persekioti merginą. Daugiau detalių galima surasti skandalų dienraštyje Startrash.lt.

Reklama

6 Comments

 1. Uosis
  Posted vasario 23, 2010 at 20:24 | Permalink | Atsakyti

  Niekada, niekada nereikia prisipažinti, kad „parašiau, dariau“. Vieninteliai atsakymai policijai dėl visokios veiklos turi būti: „nerašiau, nežinau“.

 2. Audrėnas
  Posted balandžio 10, 2010 at 12:05 | Permalink | Atsakyti

  Čia esmė tame, kad kažkokia pana sukūrė profilį “Nekenčiu Petruškevičiaus“, tačiau jame rašė kas netingėjo. Dabar visi basliai ridenami ant tos panos, lyg ji būtų atsakinga už visus pasisakančius internete. Tokiu principu galima apkaltinti bet ką – jei jo sukurtame puslapyje kažkas kažką negero parašė.
  Variantas atsikalbinėjimui – ar ant svieto tik vienas Petruškevičius? Ko jis ten susireikšmino? :-))

 3. Posted balandžio 15, 2010 at 12:49 | Permalink | Atsakyti

  jega………………………

 4. Posted gruodžio 20, 2010 at 08:33 | Permalink | Atsakyti

  blogas geras feisbukas

 5. Posted gruodžio 20, 2010 at 18:48 | Permalink | Atsakyti

  Feisbukas yra tam, kad atidaryti ji ir pamirsti. Sunku isivaizduoti, kam jis reikalingas, isskyrus tiesioginiams elektroniniams laiskas, kuriu atejimas informuojamas iprastu el. pastu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: