Kovo 12, pektadienis


Po pietų tris valandas praleidau dantisto krėsle. Miegojau, svajojau, galvojau. Galu gale nusibodo ir neužilgo viskas (Ha, viskas! Dantų gydymas Trinity Hospital trunka be galo ir niekados nesibaigia.) pasibaigė. Fatima vienintelis padorus žmogus, kurį teko sutikti Dubline. Ji iš Pietų Afrikos, studijuoja stomatologiją. Neapkenčių airių. Tai tapo aksioma. Ne be reikalo Holyhede anksčiau buvo ant barų durų iškabinami skelbimai „Nėra įėjimo airiams ir šunims“. Galima pasakyti vienareikšmiai: anglo elgesys yra žymiai geresnis negu airio. Anglas paprastas, jo elgsena yra apibrėžta daugmaž civilizuoto pasaulio normatyvais. Airis tėra tik keiksmažodis, nors įprastai tylus, atpalaiduotu primityviu veidu. Tai зараза, absoliučiai nesugebanti ir nenorinti (!) išprojektuoti savęs į kitą, o tiktai ramiai belaukianti, kaip aštuonkojis, ką galima būtų suabsorbuoti. Iš čia mitas apie tariamą airių grožį. Airiai turi iškirtinių kitų parazitavimo (absorbavimo) įgūdžių, sunkiai perprantamų baltiesiams iš kontinento. Nesenai teko skaityti „Русский журнал“ straipsnį, kuriame tokia sąmonės būklė, atitinkanti šiuolaikinių airių mentalitetą, buvo priskiriama kaliniams, kur dėl sunkių gyvenimo sąlygų, žmonės degraduoja pamažu prarasdami sąmonę. Dabar kalbant atvirai, airiai sąmonės neturi ir elgiasi veikiami pasąmonės motyvų, kurie yra kitiems sunkiai suprantami. Ekononimis bumas, perkelęs Airiją iš trečio pasaulio šalies į modernų, nedaug teigiamai paveikė naujosios kartos sąmonę dėl paprastos priežasties: bumas buvo sukurtas ne paties airių darbu, o užsienio kompanijų mokesčių. O kožnas airis kaip buvo durnas, taip ir liko, nes švietimo būkle pasikeitė nežymiai. Kuo toliau, tuo labiau pradedu gerbti Josifą Visarionovičių Staliną, kuris įskiepijo žmonės tarpusavio pagarbos jausmą ir išugdė darbo įgūdį.

Atėjo Piatigorskio darbų tomelis. Eh, kokis tai yra kaifas! Tiesa, skaitymas pas airius yra nepagarbos objektas. Jie net savo „Ulyso“ negali perskaityti. Atseit, nesuprata, o bibliotekose yra net vadovas „Kaip skaityti „Ulysą““, ha ha ha. Tiesa, aš irgi jo neperskaičiau. Ne todėl, kad nesuprasčiau. Bet grynai iš ideologinių motyvų: на хер man airių „Ulysas“, kada patys airiai jo nesugeba perskaityti ir dar priedo – tokie долбаёбы? Juk pas mane Dostojevskis nuolat atverstas. Žinoma, perskaitysiu ir „Ulysą“ kada nors, juk pradėjau. Juk афигенно įdomi knyga. Su ją susipažinti teko dar Ievos Ševiakovaitės tėvų namuose.

Nenuėjau šiandieną pas D. V. Ir nežinau, ar rytoj nueisiu. Man baisu, kad mane tiesiog išmes, ir man baisu, kad, visgi, kontaktai su mentaliniu ligoniu (jau buvusiu?) gali visgi neigiamai paveikti. (Dabar jau neabejoju, kad ji tiesiog mane totaliai sugniuždė prieš ketverius metus, kada pasijuto atstumta ir įžeista. Дурочка, aš ją tikrai mylėjau ir gal be reikalo. Skęstančių gelbėjimas turi būti pačių skęstančių reikalu. Ale, блядь, galėjau ją, visgi, tada padaryti, galėjau. Ale, блядь, galėjo, visgi, neįsižeisti dėl to taip smarkiai sekančią dieną, galėjo! Дурочка, блядь, konkreti дурочка. Surado durnius durnę.) Žodžiu, kol kas – time out. Nors, noriu, noriu, noriu. Bet kaip dabar įsivaizduoju, kad ji mane tiesiog paprasčiausiai absorbuoja. Ir tik padarytas daržove, supratau, kas mane įtakojo, kitaip tariant – čiulpė. Teisingiau, tapo aišku po to, kada kurį tai šeštadienį kone mašinaliai iš ryto nuskuodžiau Houto link, atradęs namą radau ką galvojau rasti. Įdomausia tai, kad šio viso proceso metu, pas mane nebuvo jokios abėjonės, kad kažko nesurasiu, nepriims, neapsidžiaugs ar panašiai. Хуй с ней, gal ir nueisiu kada. Turi ji bybių да хуя. Juk kurva yra.

Namie daiktai supokuoti. Tik drabužiai spintoj ir kompiuteris. Noriu išvažiuoti artimiausiu metu. Bybį dėjau ant depozito, bet negaliu čia daugiau gyventi. Rytoj, kitą savaitę reiks skambinti, tartis. Senas namas nuplaukė, atsirado lygiai toks pats ir gerokai pigiau. Dar butas kažkoks stovi keturių kambarių per tris aukštus. Jeigu 25 eurus nuleis – paimsiu. Jeigu verčia aplinkybės išvykti – tenka.

Reklama

4 Comments

 1. zhee
  Posted kovo 13, 2010 at 17:51 | Permalink | Atsakyti

  Jis matot nuomosis 4-ių kambarių (per 3 aukštus) butą, jei jam nuleis 25 eurus. Jį matot aplinkybės verčia.

  Nežinojau, kad tu dailininkas choreografas.

  • Posted kovo 13, 2010 at 21:32 | Permalink | Atsakyti

   Gerai. Jis ne keturiu kambariu, bet triju miegamuju. Vadinasi, valgomasis su virtuve kartu. Dabar gyvenu 18 kv m skylej, kurio kaina trecdaliu brangesne nei to.

 2. utkcorp
  Posted kovo 18, 2010 at 12:28 | Permalink | Atsakyti

  Sveikinu, kad išvažiuoji. Vienu rusu komunistu mažiau ant mūsų krašto bus. Galėtų ir lėktuvas nukrist, ko ir linkiu. Galbūt šitas kvailas “blogas“ užsirauktų. “Sėkmės“.

  • Posted kovo 18, 2010 at 12:38 | Permalink | Atsakyti

   Bybi dejau. Ant tavs, ant tavo „krašto“. Ant debilu, iškovojusių „nepriklausomybę“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: