Naujas laikas


SONU KP-41S4U

Jau teko, prieš kiek laiko, rašyti apie išmestą projekcinį televizorių, kažko tai neįtikusi supykusiems šeimininkams. Nebuvo galimybių ryte jį pasiimti, reikėjo skubėti į susitikimą, padarius porą televizoriaus nuotraukų, pakeliui teliko tik apgailėstauti. „Bent jau lizdus išsilituočiau.“ – tokios mintys sukosi skubant tolyn. Vakarop, televizorius dingo, kiek vėliau kaimynai pasirodė: „Einam į miestą!“. Teko atsisakyti ir prižadėti dėžę alaus jiems sugrįžtant. Na, suku į Klontarfą parduotuvėn. Pakeiliui skelbimas ant stulpo lietuvių kalba. Koncertas, pasirodo. Štai tau! Suku į koncertą. Simona sutinka, Algis viduj. Normaliai ten viskas gavosi. Po koncerto į parduotuvę, su dėže Gineso – atgal. Padarėm mes tą dėžę Gineso po poros dienų. Papasakojau apie išmestą televizorių, jį jau buvo kažkas matęs. Apgailėstavimai, kad kažkas jau nutvėrė. Tai, štai: lygiai po poros dienų, tas pats televizorius atsirana toje pačioje vietoje. Vakaras jau, eina sniegas. Apakęs! Pirma mintis – nutraukti maitinimo kabelį. Žodžiu, barbarizmo aktui pavykus, užsiverčiu televizorių ant pečių ir patraukiu atgal. Nėra ypatingai sunkus, bet dėl didelių gabaritų ir vėjo po keliasdešimt metrų televizorius sminga žemyn. Tada, jį ant šono ir, kaip rogutes, stumiu jį. Atstūmus ten, kur jam ir reikia būti, televizorius kaimynų apsveikinamas, prisakoma griežtai neliesti keletą dienų. Televizorius išrenkamas. Viduje laukė ne koks vaizdas.

Prasidėjo kruopštus valymas. Viskas buvo privesta iki prekinės išvaizdos po kelių dienų. Pagamintos JAV Delta lempos atrodė įspūdingai po nuvalymo, dulkių sluoksnis buvo gal vienas milimetras. Na, ir veidrodis. Apduklėjęs, išblukęs. Nuvalytas vilnoniu skuduru sužvilgo kaip naujas.

Žodžiu, suveikė jis. Verkiant prašosi distancinio valdymo, nes nesugeba automatiškai perpojektuoti plačiaformates laidas – televizorius visgi senas.

Reklama

5 Comments

 1. Karpienis
  Posted gruodžio 25, 2010 at 22:41 | Permalink | Atsakyti

  Nahui tau tas grabas?:)Parduosi?Pats žiūrėsi į zombojaščiką?:)A da gyvi “tarybiniai“ įpročiai visokį šūdą priglaust sandėliuke?

 2. Andrius
  Posted gruodžio 26, 2010 at 12:27 | Permalink | Atsakyti

  Varysiu ant tiuningo arba ismesiu. Gal paims kas uz 20 e. Atrakcija jis tapo.

  • Karpienis
   Posted gruodžio 27, 2010 at 12:09 | Permalink | Atsakyti

   Oho….20 eurų.Pavydziu.

 3. Posted gruodžio 28, 2010 at 22:58 | Permalink | Atsakyti

  Zombojascikas. Tu achuel.

 4. Arvydas Damijonaitis
  Posted balandžio 23, 2011 at 05:24 | Permalink | Atsakyti

  Arvydas Damijonaitis
  1.Okupantus rusus ir okupantus lenkus vienija politika ignoruoti tarptautinę teisę,įzuoliuti Lietuvą tarptautinių arbitražų erdvėje;2.Okupantai visuomet turi savo parankinius provokatorius,kurie okupacinius padarinius primeta Lietuvos pusei.Tomaševskiai yra tokių provokatorių pavyzdžiai;3.Dėl sostinės Vilniaus lenkiškos okupacijos,dėl akivaizdžių genocidinių nusikaltimų požymių Lietuvos pusė gali kreiptis į tarptautinį arbitražą dėl lenkiškos okupacijos padarinių .Lygiavos principas yra neadekvatus,nes lietuviai neokupavo Varšuvos,nenaikino lenkų;4.Rusija niekšiškai išnaudoja Vilniaus lenkišką okupaciją,kaip priemonę “SKALDYK IR VALDYK“,stato atomines elektrines Lietuvos pasienyje;5.Lietuva ir Lenkija galėtų vieningai pareikšti savo VETO atominiams Rusijos-Baltarusijos žaidimams; 6.Lietuviai,čečėnų pavyzdžiu ,gali tapti “teroristais“,nes ir Rusija ir Lenkija(Vilniaus krašto okupacijos padarinių įtvirtinimas,kišimasis į Lietuvos vidaus reikalus) brutaliai pažeidžia lietuvių teisę GYVENTI ;

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: