Dublinas tamsusis


Šiandien skambinau advokatei. Pasakė, kad Meškausko nėra, jis atostogauja. Gal nutrauks bylą. Norisi pasakyti, visiems tiems, kuriems čia kažkas nepatiko ir jaučia kažka negero: čia kaltė ne mano. Čia kaltas Timas Kašmanas – gydytojas, sulaužęs Hipokrato priesaiką. Ir jeigu kažkas jaučia pykti – kviečiu atvirai – dėl visko galite žudyti Timą Kašmaną. Jis gavo nesenai į snukį savo parduotuvėje. Nepaisant savo garbaus amžiaus, jis gali gauti su ir peiliu į akį (nes jo sušikta gyvasta dar gali būti pasigailėtina). Čia tik dėl jo gimė įrašai dėl žydų kitame dienraštyje (tie įrašai turi dingti), klaidingai manant kad Kašmanas yra žydiška pavardė. Timas Kašmanas – tai viena iš siaubingų Airijos gyvenimo nematomų pusių, kurios atėjus pokyčiams, nesutiko su naujaisiais gyvenimo vėjais ir pradėjo keršyti aplinkiniams. Timas Kašmanas – tai gydytojas-žudikas, farmaceftas, kuris pasinaudodamas savo iškaba iš pavydo pasiryžo siūsti pas Abraomą savo lankytojus. Jų nėra, bet jis sėdi kaip voras ir laukia, kol kas ateis, kad užčiulpti ir užliūliuoti. Timas Kašmanas – tai vienas iš Airijos siaubų, tokių kaip pedofilai-kunigai, dėl kurių Airija nutraukė diplomatinius santykius su Vatikanu prieš keletą mėnesių.

Aukščiau: optiko-žudiko Timo Kašmano parduotuvė Dubline, Capel gatvėje. Kiek žmonių pasiuntė lėtai mirčiai pasinaudodamas oftalmologijos ir optometrijos žiniomis - sunku pasakyti. Timas - tai yra viena iš pabaisų: tam kad pajusti pasitenkinimą sunaikinant kitą, nesiskaitė su jokiomis priemonėmis, taip pat ir Hipokrato priesaika. Tai Džekilas ir Haidas, kurį dėl jo veiklos bandė pridaužyti ir buvo sudaužyta jo vitriną dar 2005 m. - tuo metų, kaip pas jį užsuko savo nelaimei šio dienraščio autorius. Intuicija sakė, kad manės laukė mirtis ir su jo pasiūlyta receptūra reikėjo bėgti pas kitą optiką.

Aukščiau: optiko-žudiko Timo Kašmano parduotuvė Dubline, Capel gatvėje. Kiek žmonių pasiuntė lėtai mirčiai pasinaudodamas oftalmologijos ir optometrijos žiniomis – sunku pasakyti. Timas – tai yra viena iš pabaisų: tam kad pajusti pasitenkinimą sunaikinant kitą, nesiskaitė su jokiomis priemonėmis, taip pat ir Hipokrato priesaika. Tai Džekilas ir Haidas, kurį dėl jo veiklos bandė pridaužyti ir buvo sudaužyta jo vitriną dar 2005 m. – tuo metų, kaip pas jį užsuko savo nelaimei šio dienraščio autorius. Intuicija sakė, kad manės laukė mirtis ir su jo pasiūlyta receptūra reikėjo bėgti pas kitą optiką.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: