Baltijos Tigras: Amerika ir Izraelis – tikrasis pasaulio blogis


Ko gero jau niekam ne paslaptis, kad Amerika per daug įsisiautėjus keldama karus ir ekonomines krizes. Ilgai galvojau apie „demokratiją“ ir supratau, kad Amerika nėra demokratiška valstybė. Ji tik tokia apsimeta. Padėdama sionistams žydams iš Izraelio, kurie negaili nei pinigų už rinkimines kampanijas amerikonams, o Amerika – Izraeliui branduolinių ar kitų ginklų, kuriuos naudoja karams su Palestina ar Gaza. Kagi, Rusija ir Kinija pradeda eiti drauge prieš Amerikos ir Izraelio vykdoma genocidą prieš rytų šalis. Reikia nepamiršti, kad tokia grupuotė, kaip Al-Qaeda yra išgalvotas dalykas 😀 juk Osama bin Ladenas buvo CŽV agentas. O kas gi sugalvojo 2001 rugsėjo 11 išpuolį? Ogi žydai, sėdintys Amerikos parlamente. Aišku, aš ne antisemitas, bet Vakarams nepasisekė manes įtikinti, kad Rusija ar bet kuri valstybė nepavaldi Amerikai yra priešas.

Amerikos ekonomika žlunga, o ji vis dar padeda sukelinėti karus, kurių labai nori Izraelis. Ir kas tokia yra Amerika, kad nurodinėtu Iranui ką daryti? Juk nebuvo rasta nei vieno įrodymo, kad Iranas gamina atominę bombą. Irano sankcijos yra juokingos, juk Iranui uždrausta gabenti naftą į ES ar kitas pavaldžias Amerikai šalis. Bet Rusija, Kinija, Japonija vis dar perka iš Irano naftą, o ir pačiam Iranui nėra daug nuostolių. Juk tik mums brangsta nafta ir benzinas 😀

Kalbant apie Europą, tai visa ES yra pavaldi Amerikos žydų nusikalteliams. Vakarai plečia savo propagandą, kad jie neva už „laivę“ nors jau Amerikoje yra įstatymai leidžiantys suiimti, bet kokį pilietį ir įkalinti jį be jokios priežasties. Gadafis Libijoje rūpinosi savais žmonėm, infrastruktūra buvo išplėsta, jaunai šeimai valstybė konspensuodavo puse kainos automobiliui ar butui. Bet še tau, amerikonai atėjo ir demokratizavo. Ir kas iš to? Libija dabar skendi skurde su sunaikinta infrastruktūra ir ekonomika, bet už tai turi „Demokratiją“. Bet Amerikos ekspansija toli gražu nesibaigia. Egiptas, Sirija, Gaza, Palestina, Afganistanas, Irakas – visos valstybės sugriautos. O JTO tam visiškai tam pritaria… Amerikai nereikia sąjungininkų, Amerikai reikia šunelių, ir Lietuva yra viena iš jų.

Visa ES yra šnipštas, o NATO tėra okupantai ir kitų šalių naikintojai nešdami užkratą vadinamu „Amerikietiška demokratija“.

Reklama

2 Comments

 1. Posted liepos 4, 2012 at 17:28 | Permalink | Atsakyti

  Branduolinius ginklus ne,egaliai Izraelis gaminasi pats – Dimona atominėje laboratorijoje.

  • baltijostigras
   Posted liepos 9, 2012 at 09:55 | Permalink | Atsakyti

   Bet niekas jiem nedraudža to daryti 😀 ne taip kaip Iranui kuris buvo taikus 200 metų. O Izraelis tik karus sugeba sukelinėti Gaza, Palestina JTO turėtų juos izoliuoti paskelbti dideles sankcijas, bet kur tau jie skelbs….ot logika šio pasaulio kas sukelia karus tas gali trėti ginklu kas ne tas gauna sankcijas – debilizmas totalus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: