Baltijos Tigras: Paskutinis Amerikos pasispardymas ir Ron Paul


Šiandiena pasižiūrėjau dokumentinį filmą apie Ron Paul ir staiga prisiminiau Lietuvių dokumentinį filmą „Kaip mes žaidėme revoliuciją“, prisiminiau kaip Leonidas Donskis sakė, kad „Perestroikos“ metu buvo žaidžiama tiesa. Respublikonų ir Demokratų debate, kuriame dalyvavo ir Ron Paul, kuris, ko gero, išsiskyrė labiausiai debate sakydamas, kad federalinis rezervas yra BLOGAI, kad reikia nustoti kariauti prieš beginklius Afrikos žmones ir aplamai nustoti veržtis į vidurio rytus. Tiek Respublikonai tiek Demokratai sakė tuos pačius dalykus, kad karas – būtinas, federalinis rezervas – gerai ir t.t.

Vienas iš Amerikos veikėjų (dabar jau nebeprisimenu jo vardo) sakė, kad Amerika nėra geresnė už Sovietų Sąjungą. Amerika teturėjo vienu pasirinkimu daugiau, negu Sovietų Rusija. TSRS rinkdavo komunistus, JAV turėjo respublikonus ir demokratus. Bet Amerikos žmonės pradeda suvokti tiesą, kad tas dvi partijas sieja bendras interesas, jų veiksmuose pilna konspiracijos, vis daugiau žmonių tiki, kad 9/11 ataka buvo, kaip amerikiečiai sako, „inside job“. Pretesktas įsivelti į karus. Vietnamo karas irgi neišimtis.

Tai kur gi ta laisvė, demokratija, laisvi pasisakymai? Kur ta Amerikietiškoji svajonė? Ji tėra prekinis ženklas į kurį žiūri dauguma pasaulio, bet kažkada rytai pradės stipriai lenkti Vakarus, viskas sugrįš į ten iš kur ir atsirado „prabanga“ – rytų. Jei Amerikos žmonės pradės blaiviau mąstyti, tai pradės mąstyti ir visas pasaulis, ar tik nebūsime suklyde rinkdamiesi vakarus?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: