Baltijos Tigras „Nuomonė apie Valdovų rūmus“


Šiandiena per LNK pasižiūrėjau seną „Nuo. Iki.“ laidą ir kaip tyčia ji buvo apie Valdovų rūmus. Greitai kalba pasisuko ne apie eksponatus ir plaukiančius pinigus iš turistų, bet apie neužbaigtas menes ir prašvilptus pinigus. Man pasidarė pikta kai išgirdau, kad šis projektas, kuris turėtų simbolizuoti mūsų tautiškumą ir kažkada turėtą galią, turėjo būti pastatytas jau prieš 3 metus – 2009 m.

Staiga man akyse pasirodė naujosios atominės planai ir susidariau nuomonę, ar šita valstybė gali ne tik griauti ir parduoti, bet kažką ir pastatyti? Ar ir toliau vos pragyvendami mokesčių mokėtojai turės mokėti už visokius neįgivendinamus projektus? Valdovų rūmai man priminė kažką panašaus į Kremlių ar Bukarešto rūmus. Aplamai tai daug negalvojau apie šį projektą, bet vos tik pradedi galvoti apie ką nors statomo ar daromo, iš karto į galvą šauna korupcijos, konspiracijos ir t.t

Manau, nesugebėjimas pastatyti Valdovų rūmų laiku yra tik įrodymas kiek mažai patriotiškumo turi tiek kurie stato, tiek valdžia, kurie atsakingi už mus. Dabar liko pažadas užbaigti darbus iki 2013 metų, bet aš nemanau, kad jie bus baigti.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: