Kapitalizmo rezultatai


Užpraeitam „The Economist“ buvo publikuojami ekonominiai ir finansiniai indikatoriai (72 p.) Nedarbo lygis: Pietų Afrika 24,9 % (2012 m. antras ketvirtis), Ispanija 24,8 % (2012 m. birželis), Graikija 23,1 % (2012 m. gegužė).

Verta prisiminti, kad Tarybų Lietuvoje nedarbo lygis buvo lygiai 0 %.

Reklama

3 Comments

 1. Posted rugpjūčio 25, 2012 at 16:52 | Permalink | Atsakyti

  Kai tik pradedi suprasti kapializmą ir demokratija tada visiškai aišku pasidaro, kad tai didžiulė nesąmonė. Negana to, jei nepalaikai tokių nesąmonių tave išvadina išdaviku ir t.t Bet kada žmogus neturi už ką valgyt nusipirkti, o matai parduotuves apkrautas maisto tai baisiau negu baisu pasidaro. Kapitalizmas tai didžiulė vergija, užtenka į tą pačią Lietuvą pažiūrėti. Darbas dabar Lietuvoj žmogui viskas tik svarbu darbą tūrėti. Tik aišku ne valstybės bėdos jeigu mažai uždirbi. Kapitalizmas labai į lagerį man primena, nėra taisyklių išgyvenk kaip sugebi.

  • Posted rugpjūčio 25, 2012 at 18:20 | Permalink | Atsakyti

   Eiti prieš srovę visada sunkiau, nei plaukti pasroviui dolerių upėje 🙂

   • Posted rugpjūčio 25, 2012 at 19:27 | Permalink

    Iš tikrųjų kada buvau piplys Amerika man atrodė tikrai kaip svajonių šalis, galvodavau, kad tik ten normalus pragyvenimas, Rusijos nemėgau, galvodavau okupantai, žudikai ir t.t. Aišku tai buvo rezultatas smegenų plovimo, bet viskas taip susiklostė, kad pradėjau tikrinti faktus o ne vien tikėti ką kiekvienas pasako. Greitai man pasidarė aišku, kad Vakarai labai mėgsta meluoti ir šmeižti. Kapitalizme kiekvienas gali būti nupirktas dėl to niekas kapitalizmui ir nebesipriešina o kam? Svarbiausia, kad tu sotus! Žmonės nelabai suprato socializme ką ta santvarka jiems duodavo, jie norėdavo daugiau, bet dabar žmonės daro viską dėl pinigų, nors visi galėjo turėti garantijas, visi tapo oportunistais, o pinigai tapo antroji religija. Žmogaus evoliucijoj taip pat įėjo komunizmas kaip naujoji santvarka padėsenti žmonėms gyventi geriau, bet kaip Hitleris sakė “sakyk pastoviai žmonėms melą tol kol jie galų gale patikės“ Rytai ir patikėjo Vakarais, bet…kapitalizmas yra nuodas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: