Baltijos Tigras „Už ką gi balsuoti?“


Parašiau šį straipsnį norėdamas galbūt pradėti diskusiją komentarų skiltyje. Norėčiau sužinoti už ką šio puslapio skaitytojai planuoja ar bent jau galėtų patarti už ką gi balsuoti.

Kadangi esu vis dar naivus jaunas lietuvis gimęs jau nepriklausomoje Lietuvoje ir nesvarbu kaip keikčiau visus Seime, vis vien noriu tikėti sava valstybe. Kadangi sau jau pasakiau, kad nei už socdemus nei už rusą iš Darbo partijos nebalsuosiu, tai pagrindiniai mano du pasirinkimai būtų arba liberalai arba konservatoriai. Kiek žinau, Kantas ragina balsuoti už Darbo partiją, bet kaip išmokė istorija, kaži ar mūsų valstybė rūpėjo kitataučiams viduramžiais tiek ATR tiek LDK saulėlydyje. Tagi, jeigu kas nors ir vagia iš valstybės, tai geriau tegul būna savas :D.

Reklama

6 Comments

  1. Posted rugsėjo 17, 2012 at 15:43 | Permalink | Atsakyti

    Aš tai už nieką nebalsuočiau, bet Kantas paprašė, tai nueisiu. Uspatskichas neturi nuomonės (neturėjo), palaikė finansiškai V. Adamkaus atėjimą į Lietuvą, nekandidatavo kartu su R. Paksu į prezidento postą, nori europizuotis (kas, mano manymu, absoliučiai beviltiška), neturi ryšių su Rusija, nenori draugauti su Baltarusija. Bet The Economist prognozuoja jam tik vienu nuošimčiu mažiau balsų, nei socdemams.

  2. Posted rugsėjo 26, 2012 at 18:07 | Permalink | Atsakyti

    Šį sekmadienį jeigu pas jus rodo Lietuvos Ryto TV tai bus įdomūs debatai,es Venskienė atvažiuoja. Bus įdomu ką ji turi pasakyt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: