Lietuva kaip Afrika


Įsijungiu šiandien televizorių ir ką gi matau:
Africa United
Africa United
Africa UnitedAfrica United

Reklama

3 Comments

 1. BaltijosTigras
  Posted spalio 7, 2012 at 06:25 | Permalink | Atsakyti

  Gaila, kad gyvenu baltojoje afrikoje. Palyginkim vėliavas: Estijos – normali šiaurės šalies vėliava. Latvijos – unikali heraldika atitinkanti vėliava. Lietuvos – iš niekur atsiradusi nieko verta bananų respublikos vėliava, kuri žymi korupcija ir mela.

  • Posted spalio 9, 2012 at 12:12 | Permalink | Atsakyti

   Kada amerikiačiai nutarė pradėti griauti TSRS iš vidaus, jie puikiai paruošė scenarijų. CŽV žmonės irgi su galva sėdi: paėmė mažą žemėlapį, sulygino jį su dideliu žemėlapiu, kažkam toptelėjo mintis ir įsiuvo durniems lietuviams naują vėliavą per Tatą. Kada V. Landsbergio parazitai ją priėme, CŽV darbuotojams beliko tik rankomis suploti – kaip puikiai viskas praėjo. Kantas teisingai pastebėjo apie Lietuvos vėliavą – tai afrikinis gandonas, kurį amerikiečių spectarnybos tiesiog paėmė ir užmovė visiems lietuviams. Žinoma, per V. Landsbergį.

   Prisipažinsiu, aš irgį jį dėvėjau. Lygiai vieną savaitę. Pradžioje nusipirkau už 50 kap, spaudos kioske, bet kada pamatė tai visuomenės mokslų mokytoja (bene geriausia ir įdomiausia mokytoja buvo mokykloje. Sakė, kad ji dirba KGB), jį tiesiog paklausė visų: ką jums tas Sąjūdis davė? Ir ženkliukas dingo savaime. Po to buvau nusipirkęs be „Sąjūdžio“. Tą panešiojau kiek ilgiau: gal penkias dienas. Taip V. Landsbergis rublį iš manęs uždirbo.

 2. zilvytis
  Posted sausio 29, 2013 at 21:09 | Permalink | Atsakyti

  Jo pamenu man vaikui ir sitos naujoves buvo idomu, gal daugiau net smalsu ir trumpai… Radau nesenai apdulkejusius savo sasiuvinius kazkur 93-95metu, jie buvo apipiesti pjautuvais su kujais, zvaigszdutem ir keturiu raidziu kombinacijom CCCP. As pats nepamenu ka pripeckojau tada, bet sau pasidariau isvada,kad jau tada man vaikui nelipo nauji simboliai. Tai bent patrijotizma sugebejo per tris metus iskiepit pradinese klasese! Ko veliau nuo 4 iki 12 klases to nepadare. Viena tik kaip malda ir tegirdejau, neturesit pinigu, busit sudas. Tik pinigai ir vienas dievas pinigai. Pedagokais dar vadinasi…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: